Glukoza - prosim poradte!!!

157
19.11.07 23:44

Glukoza - prosim poradte!!!

Ahoj vsem!

Mam prosbu - byla jsem u lid.lecitele a ten mi doporucil koupit si GLUKOZU. Ale musi to byt pry 100% cista glukoza, ne hroznovy cukr ani nic glukoze jen podobneho, proste jen cista GLUKOZA.

Mam v tom zmatek - copak je rozdil mezi Glukozou a hroznovym cukrem?Ja myslim, ze je to vsechno uplne stejne. Mam pravdu nebo se pletu? Co je cista glukoza a kde ji lze koupit?

Prosim, poradte…

Dekuju moc, Jana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
20.11.07 08:44

No glukoza JE hroznovy cukr :-) Mozna myslel, ze tam nema byt primichana zadna dalsi slozka. Ovsem kdyz jsem kupovala glukopur, tak ten by mel byt opravdu cista glukoza, tak ti asi moc neporadim.
Krasny den
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
20.11.07 10:54

já na léčitelé moc neveřím, možná ani on sám neví, že glukoza je hroznový cukr. V každém případě at ti doporučil glukozu z jakých koli důvodů , je 100% jedno v jaké formě ji budeš jíst.

Prostuduj si tohle: http://cs.wikipedia.org/wiki/Glukosa
tvůj léčitel se možná domnívá, že máš cukrovku, nebo jsi slabá, bez energie…mimichodem glukoza se dává i novorozencům v porodnici, než se mamky rozkojí, jako zdroj energie..

Moc ti přeju, aby tvé léčení bylo úspěšné at už s glukozou nebo bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
20.11.07 13:45

Jde o to jestli nemyslel úplně čistou, medicínskou glukózu. Tu, co se dává v infuzích. :!
Otázkou je, na co ti to radí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
20.11.07 16:17

Dekuji moc! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...