nákup po internetu

3143
4.11.07 14:09

nákup po internetu

Ahoj holky, obracím se na Vás s dotazem. Před týdnem jsem si objednala přes internet vestavnou troubu za cenu 780 kč, všude jinde ji měli za 8.000.kč. Poslala jsem objednávku- říkala jsem si, že to bude tisková chyba.(Dostala jsem potvrzení o přijetí a způsobu úhrady). A opravdu, byla- mě teď jen zajímá, jestli mám právo, a za ty peníze od nich troubu požadovat.Oni chtějí odstoupit od smlouvy.Díky za Vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3143
4.11.07 14:10

A ještě, jsem zapomněůa napsat, že to zatím není zaplaceno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
4.11.07 21:42

No ja si myslim, ze proste nejaka slecna se preklepla a jestli to od nich budes pozadovat tak tu troubu pravdepodobne bude muset za tebe zaplatit. Ja bych ji teda nechtela, protoze kazdy muze udelat chybu i slecna nebo pani zamestnana v int. obchode. Kazdopadne kazdy jsme jina povaha 8) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
4.11.07 22:26

Ahoj,

naprosto nechápu kde bereš odvahu zapojit se do diskuse s něčím takovým. Opravdu si myslíš, že v důsledku něčí nevědomé tiskové chyby (bohužel tedy zrovna v ceně) Tobě automaticky vzniká právo, potažmo prodávajícímu automacky povinnost, prodat zboží za tuto chybnou cenu? A Ty se chceš někde dovolávat tohoto práva? Samozřejmě že nemáš ani nejmenší právo od někoho požadovat zboží za chybně udanou cenu.

Trudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
4.11.07 23:39

Odstup od smlouvy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
5.11.07 08:17

Já myslím, že pokud máš potvrzenou objednávku, kde je přímo a výslovně uvedeno, že ti dodají zboží za 780korun, tak to nárok vymáhat máš - ovšem, máš na to i žaludek? Protože to bude muset jít nejspíš přes soud… Tak zvaž, jestli se ti to fakt vyplatí :wink:
No, držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
5.11.07 18:20

Holky díky, já jsem to nemyslela, že se s nimi budu soudit nebo tak něco, a chápu, že každý může udělat chybu, jen mě zajímalo, co byste dělaly Vy. Já taky na to nemám povahu- jen jsem si říkala, jestli jsem s prominutím „tak blbá“ v dnešním vyčuraném světě a nechala bych to plavat jen já.
Trudi: Myslím, že jsi zbytečně ostrá, od toho tu ty diskuse jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
5.11.07 18:27

A ještě jsem zapomněla napsat, že jsem samozdřejmě pánovi hned odkývala, že se nic neděje. A troubu si vezmu za těch 7800,–.Ale pořád mě to hlodalo, tak jsem chtěla znát Vaše názory. Ještě jednou díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
5.11.07 18:30

A ještě jsem zapomněla napsat, že jsem samozdřejmě pánovi hned odkývala, že se nic neděje. A troubu si vezmu za těch 7800,–.Ale pořád mě to hlodalo, tak jsem chtěla znát Vaše názory. Ještě jednou díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
5.11.07 21:00

Kacko,
promiň za ostřejší odpověď. Z Tvého dotazu nebylo patrné, že to myslíš takto „bezelstně“ informativně. Myslela jsem, že je to projev „vyčůraného čecháčkovství“ a já na tohle reaguji jak býk na červenou.
Trudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
6.11.07 11:34

:D tak to jsem rada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
6.11.07 16:02

Trudi: Nic se neděje. :) A všem Vám moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama