Godasal 100 - vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Srabek
Kecalka 448 příspěvků 29.05.19 20:32
Godasal 100 vedlejsi ucinky

Ahoj holky prosim o radu. Od 30.3. beru godasal 100 jednu tabletu denne. hned dva dny co jsem ho zacala brat jsem dostala MS tedy 2.4.. po 14 dnech uz jsem mela nafoukly bricho a pichani v podbrisku pricitala sem to ovulaci standartne mam cyklus 35-42 dni. nasledne 4.5. Jsem dostala MS i kdyz jsem jo tak brzy necekala. mela sem radost ze vypada ze mi to v necem pomaha a tesila se ze opadne to nafoukly bricho atd… Bohuzel ale ani po MS to neprestalo a ted me do toho zacali bolet i prsa a vypadam jako ve 3 mesici. Pribrala jsem 5 kg ( u me zazrak a vytanej mela jsem 46 kg) ale je mi hrozne divne a nevim jestli je to z tech leku a mam kontaktovat hematologii. dekuji za rady :mavam:

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 29.05.19 20:49

Nějak se v tom ztrácím. Na co bereš godasal?

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 29.05.19 21:02

@Lama Lama godasal beru jelikoz mi zjistily velkou srazlivost krve a jsem po 3 potratech a uz 7let se snazime o miminko :mavam:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 29.05.19 21:23
@Srabek píše:
@Lama Lama godasal beru jelikoz mi zjistily velkou srazlivost krve a jsem po 3 potratech a uz 7let se snazime o miminko :mavam:

A velkou srážlivost v jakém smyslu? Co konkrétně za probém?
Ovlivnit krvácení to může, cyklus spíše ne. Přibírání na váze NE. NO a nafouklé břich… může to způsobit různé žaludeční potíže. Ale že by se to projevovalo nafouknutím břicha, s tím jsem se ještě nesetkala.

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 29.05.19 21:32

@Lama Lama no je to uplne stejne jako pred klasickou Ms, ale s tou to vzdycky odejde a ted nic, teda az na ten prirustek vahy. od zaludku to urcite neni mam spise nafouklej spodek. nemit toho 4.5. Ms myslela bych si ze jsem tehotna… A prave ze to vse zacalo jak rikam 14 dni po tom co sem to zacala brat a stale pokracuje. A srazi se mi hodne krev a samozrejme napr v tehotenstvi este vice tak proto mi ho nasadily… Sem jako trubka ja vim ale prave je mi to takovy divny a nechci volat doktorce zbytecne…

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 29.05.19 21:33
@Srabek píše:
@Lama Lama no je to uplne stejne jako pred klasickou Ms, ale s tou to vzdycky odejde a ted nic, teda az na ten prirustek vahy. od zaludku to urcite neni mam spise nafouklej spodek. nemit toho 4.5. Ms myslela bych si ze jsem tehotna… A prave ze to vse zacalo jak rikam 14 dni po tom co sem to zacala brat a stale pokracuje. A srazi se mi hodne krev a samozrejme napr v tehotenstvi este vice tak proto mi ho nasadily… Sem jako trubka ja vim ale prave je mi to takovy divny a nechci volat doktorce zbytecne…

co přesně znamená sráží se mi hodně krev? má to nějaký název?

Keshi
Závislačka 3164 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 21:35

Já mám po godasalu delší a silnější MS. A tloustnu teda spíš z rozhozených hormonů.

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 29.05.19 21:40

@Lama Lama nazev zadny nerikali jen ze se mi vic srazi krev
@Keshi no ja normalne nepribiram vubec a Ms mam normalni jako vzdy jen pravidelnejsi

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 29.05.19 21:48
@Srabek píše:
@Lama Lama nazev zadny nerikali jen ze se mi vic srazi krev
@Keshi no ja normalne nepribiram vubec a Ms mam normalni jako vzdy jen pravidelnejsi

Tak nějakou zprávu máš, ne?
Tam přeci není napsaný - hodně se sráží krev, doporučuji Godasal 1-0-0 8)

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 29.05.19 22:13

Prikladam ti zpravu at to nenapisu spatne :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 30.05.19 08:37
@Srabek píše:
Prikladam ti zpravu at to nenapisu spatne :think:

Podle toho žádnou poruchu srážlivosti nemáš, byly vyloučeny.
Spíš to vypadá na zkoušku naslepo.

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 30.05.19 11:18

@Lama Lama vyloucena byla mutace ne srazlivost jsou k tomu este vysledky a tam mam zvysenej P _D-dimer kde je tolerance ( 0,00-0,50) a ja mam 0,54 a pak este P-APTT -ratio (0,80 - 1,20) a ja mam 1,26 proto ty leky :zed: a mam este gilberta ale ten mam od 14 let ale gen tohle taky nezpusobuje, proto mi jde spis o to jesti moje obtize muze zpusobovat ten godasal

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 30.05.19 11:22
@Srabek píše:
@Lama Lama vyloucena byla mutace ne srazlivost jsou k tomu este vysledky a tam mam zvysenej P _D-dimer kde je tolerance ( 0,00-0,50) a ja mam 0,54 a pak este P-APTT -ratio (0,80 - 1,20) a ja mam 1,26 proto ty leky :zed: a mam este gilberta ale ten mam od 14 let ale gen tohle taky nezpusobuje, proto mi jde spis o to jesti moje obtize muze zpusobovat ten godasal

spíš ne. resp. jsem se s tím ještě nesetkala ani o tom neslyšela.
K tomu aPTT - vyšetřili ti lupus antikoagulans? To by mohlo být tím a souviset s potraty.
D-dimer, to je jen o chlup, to bych vůbec neřešila.

Srabek
Kecalka 448 příspěvků 30.05.19 11:27

@Lama Lama prave ze vsechny uplne vsechny ostatni vysledky jsou v poradku. a u tohohle mi doktorka rekla ze je to jasny ze mam brat ten godasal a kdyz otehotnim tak me budou hlidat

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 30.05.19 11:36
@Srabek píše:
@Lama Lama prave ze vsechny uplne vsechny ostatni vysledky jsou v poradku. a u tohohle mi doktorka rekla ze je to jasny ze mam brat ten godasal a kdyz otehotnim tak me budou hlidat

Ale jo, dělá se to tak. A nemyslím, že je to špatně.

Váš příspěvek
Reklama