golfáče-rukojeť

163
2.9.06 18:45

golfáče-rukojeť

Ahojda,
asi budu mít trochu hloupej dotaz, ale jak to děláte, když máte dvojitou rukojeť ( ne spojenou, ale vyloženě golfky ) a máte tlačit jednou rukou? Já se ptám proto, např. když prší, tak jde hrozně ztěžka v jedný ruce deštník a tlačit jednou rukou. Dosud jsem byla zvyklá na klasický kočárek sporťák, ale pořídili jsme golfky a teď řeším toto. Možná jsem měla radši koupit spojenou rukojeť :cry: , ale zas jinak se mi ten golfáč řídí úplně bezvadně, jen jednou rukou to nejde :cry: .
Ahojda, S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
2.9.06 19:13

ahoj, no právě to je nevýhoda… když prší, jedu se sporťákem. Prostě golfky a sporťák střídám dle situace či momentální nálady. Golfky jsou skladnější, ale nevhodné do terénu a jednou rukou řídit je těžké…Myslím, že sporťák je na spoustu věcí pohodlnější a golfáč používám spíš jen na cesty kvůli nízké váze a skladnosti.
Moc jsem neporadila, co? :) ale na to asi moc fíglů nebude…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
2.9.06 20:07

Právě proto jsem si koupila golfky se spojenou rukojetí. Měla jsem půjčené klasické a za deště jsem nesla deštník v zubech. Už nikdy více!

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
2.9.06 21:09

No já deštník nenosím:) Pokud lije opravdu moc, někde přečkam to nejhorší.
Jinak líp se s tím jezdí, když chceš řídit jednou rukou, se zablokovanými kolečky a pokud to golfky umožňují, tak si ještě natočit tu horní část rukojeti.
Mam Coneco Twister
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
3.9.06 00:23

Deštník s golfakama moc nejde, nosím šusťákovku s kapucou a mám vystaráno!

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
3.9.06 07:56

To je dobrej nápad, jenže kde sehnat šuštákovku, která hned tak nepromokne, dá se vozit stále pod kočárem a nestojí moc ?? !! :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
3.9.06 08:46

:D :D ahojky :D :D mám taky twister a když prší, tak buď nejdu ven s kočárem, nebo máme sporťák anebo využiju bundu s kapucí nepromokavou značk. Jinak to myslím nejde. Jo a taky s těma golfkama jezdím pořád s natočenou rukojetí k sobě, je to pohodlnější, než když trčí nahoru. Měj se ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
292
3.9.06 08:52

Jak píšou holky, nevýhodou golfek je, že se jednou rukou hodně blbě ovládají. Ale když není zbytí, dají se utlačit i jednouruč, stoupnu si jakoby bokem ke kočárku a bližší rukou chytím vzdálenější madlo.

Snad jsem aspoň trošku pomohla

Milka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
3.9.06 14:04

Taky jsem měla golfky s beranama, ale jízdu jednou rukou jsem nezvládla :evil: , vzhledem k tomu, že sporťák už nemáme, jsem nakonec golfky s beranama prodala a koupila si golfky se spojenou rukojetí. :D
Ono asi moc fíglů na řízení golfek s beranama jednou rukou nebude.
Rebeka

""http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png:http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
4.9.06 12:33

Ahojky,
mám dvoje golfky, jedny se spojenou rukojetí (inglesina) a berany (Twistera) a co se týče řízení jednoruč, moc velký rozdíl to teda není :lol: .
Mně se osvědčilo u Twistera řízení jednoruč tak, že jdu jakoby vedle kočárku a vezu ho rukou u sebe a hlavně není nad pláštěnku, kterou vozím stále v kočárku (Ikea, 29 Kč, tenký skladný igelit).
Hodně sluníčka a minimum deště 8) !
Petulie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama