kočárek Volant

206
2.9.06 10:03

kočárek Volant

Ahoj,

máte někdo kočárek Volant? Moc prosím o názory, je to prý novinka, takže ho nikde neumím najít ani na netu a neznám na něj ohlasy.
Díky díky díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2226
2.9.06 11:56

ahoj,
hledání na netu beru jako výzvu, takže aspoň toto, je to sice italsky, ale už se přes celý název bude dát najít i něco v jiných jazycích. přeju dobrý výběr

http://cgi.ebay.it/…cmdZViewItem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
2.9.06 14:51

ahojky, našla jsem tohle ahojky I.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…,
Pokud ta cena na italských stránkách je plná cena za plnou výbavu, tak je kolem 3.000,– a na mimibazaru je kolem 11.000,–

• Nahlásit
  • Citovat
2226
2.9.06 15:06

to je slušný rozdíl.
pro pobavení mám ještě tohle, jsou tam specifikace
http://www.beebi24.ee/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.9.06 15:09

a ještě bobo wozky detske

http://www.bobowozki.pl/…uct_info.php?…

já teda nevím přesně, kolik je zlotý, ale mám pocit, že i tak je to míň než 11 tisíc na mimibazaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
2.9.06 15:19

Ivik - na Ebay je momentalni cena v aukci, takze se to nakonec vysplha jeste mnohem vis nez € 100.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
2.9.06 15:56

:D :D ahojky, tak italsky neumím, takže jsem nevěděla, že je to momentální cena v aukci… :oops: :oops: ahojky I. :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1674
2.9.06 18:38

Ivik - ja taky ne, ale ta cena byla divne nizka, tak mi doslo, ze „Al momento“ bude asi momentalni nabidka. :wink: Mej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
2.9.06 21:02

Agoj holky,

moc díky za odkazy, skoukla jsem je všechny. Cena v obchodě je okolo 12.tis. Vyjde to tak i +- na těch stránkách. Neznáte náhodou někoho, kdo ho má? I když všeude píšou, že to je úplná novinka, takže asi nikoho neseženu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
26.11.06 07:54

Ahoj Kamko, jak jsi se rozhodla s tím Völantem, našla jsi někoho kdo ho má, já se do něho totiž minulý týden zakoukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.07 09:51

Volant 3

tak já jsem ho zakoupila v nádherné švestkové barvě a je prostě k sežrání. Teď už jen vydržet, až bude co v něm vozit :-) ještě si pár týdnů (asi 4-6) počkám :-) ale všem ho doporučuji. Je strašně lehounký, lehké složení i nacvaknutí, dobré ovládání a nánožník pasuje i na autosedačku - prostě bomba…;-)
jo a mrkěnte na novou kolekci na www stránky implastu a ty barvy jsou k sežrání, mají tam i nový typ, který se podobá MUTSY urban Rideru a je tak o čtvrtku min. levnější ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
1.2.07 12:08

Ahoj holky,
teď jste mě docela zmátly. Vytáhly jste totiž strašně starou diskusi, kdy jsem se na kočárek teprve ptala. Jasně, že už ho mám a jsem moc spokojená. Asi pčed měsícem jsem dokonce napsala téma " Super trojkolka - vlastní zkušenost" tak ho můžete zkouknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
10.2.07 15:13

Prosím všechny mamči, které mají kočárek volant, ať napíší své zkušenosti.Vím, že je to polský kočár a tak se možná právem bojím. Jak dlouho ho máte, je nějak poruchový, jak se ovládá, je stabilní? Děkuji Kačka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
10.2.07 15:31

Ještě by mě zajímalo, jde otočit sedačka(sportovní) po i proti směru jízdy?
Jak dlouhá je opěrka na nožičky a jak vysoké je opěrátko. První dítě má teď ve 3,5 letech skoro 115 cm. A bojím se, že druhé bude taky dlouhé. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
11.2.07 10:43

Ahoj, uz o tomto kocarku byla diskuze, kde jsem ho i merila, ale nekam zmizla :cry: . Kocarek je super stabilni, lehoucce se ovlada a je dost velky. Jezdim s nim od rijna, bydlime na vesnici, takze jezdim v terenu - kolem rybnika, po snehu… Je vyborne odpruzeny. Zatim mame vyzkousenou hlubokou korbu - fakt velka. Sedacka taky v pohode, prostorna. Na podvozku je naprosto super, maly mi usne v aute a ja ho pak jen precvaknu na podvozek a jedem. Sedacka ma strisku a nanoznik. Sportovni sedacku jeste nemam vyzkousenou, ale zmerila jse ti ji. Od stredu dolu je to 77 cm a nahoru 75 cm. Ma vlastni strisku. Nanoznik na zimu se pouziva z hluboke korby. Predni kolecka jsou spojena a otaci se o 360 st nebo jdou zaaretovat.
Jsem opravdu moc spokojena a kocarek muzu doporucit. Vyzkousej ale podvozek - prví mi zatacel do jedne strany, ale ihned mi ho vymenili za novy. Taky pozor na napodobeniny - objevily se pod nazvem VOLTER. Takze pouze VOLANT!
Koukni na www.implast.com.pl tak je nova krasna kolekce
Snad je to vyerpavajici, pokud by jsi jeste neco chtela, tak napis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama