Jaké golfky od 6. měsíce?

26.4.20 12:12

Golfak od 6 měsíce, poradíte ?

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Sháním golfak, který je možné použít od 6mesice a potřebuji, aby měl takovou tu delší stříšku a stoupatko, eventuálně poradit stoupatko, které dokoupit. Nu a také, aby měl třeba kvalitnější kola. Nabídka je velká, ale já se v ní ztrácím. Navíc obchody jsou zavřený, jinak bych se jela třeba poradit. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5687
26.4.20 12:25

V šestém měsíci cpát dítě do golfáku je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
26.4.20 12:30

Taky bych půlroční do golfek nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
26.4.20 12:30

Myslíš golfky nebo sportovní kočárek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14669
26.4.20 12:59

Nechceš raději sporťák? Golfky nejsou pro půlročního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
26.4.20 13:04

Ja mam maclaren, tu prodlouzenou strechu ma techno xt treba. Vozim tam dite od nejak sedmyho mesice. Jdou uplne do lehu. Potrebovalajsem hlavne lehkej a skladnej kocar :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13287
26.4.20 13:22

Já mám cybex topaz, kde do úplného lehu, ma dlouhou strisku.
Kupovala jsem kvůli cestování na krátké popojíždění, k lékařům se starším synem. Malému bude půl roku v červnu. Jinak sportak s co nejdéle to půjde, tak v hluboké korbě.
Ale ten cybex je dost měkký a ještě mám různé podložky a zmenšovaci vlozka, proč ne?
Kamarádka jezdila po Praze s miminem daleko menším v golfkach, kvůli MHD, nechtěla tahat hluboký kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.20 18:43

Abych to dovysvetlila. V létě synek oslaví druhé narozeniny a zároveň se mu narodí sourozenec. Měla jsem starší dvojkombinaci. Ta velká korba mi zůstala, ta část ala sporťák už není v dobrém stavu a syn tam být ani nechtěl, tak jsem narychlo sehnala golfak po jednom prckovi a tam je kluk spokojený. Proto bych mu chtěla příští měsíc pořídit kvalitní golfak, který využije i jeho bratříček, s tím, že k tomu dokoupim třeba stupínek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.20 18:46

Jinak ze začátku prcka stejně nikam tahat nebudu, max k doktorovi v autosedačce a pak mám nosítko. Kočár s velkou korbou budu využívat minimálně, proto potřebují kvalitní golfak a protože nebydlíme v hlavním městě, potřebuji bytelnější kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.20 21:04

@Euforia jaký typ přesně máte, mohu li se zeptat. Na internetu na mě toho vyzkocilo hafo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.20 21:08

@Zumpa jsou dělané takové, které je možno využít o od narození. Samozřejmě se nebavíme o dlouhých jízdách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
27.4.20 00:07

Počkej, ale to by snad bylo lepší koupit sportovní kočárek, když v něm chceš vozit mimino a staršího na skejtu. Neznám golfky ke kterým by skejt šel… Hlavně golfky nejsou vůbec odpružený a to mimčo bude chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14669
27.4.20 00:23
@Janli píše:
Počkej, ale to by snad bylo lepší koupit sportovní kočárek, když v něm chceš vozit mimino a staršího na skejtu. Neznám golfky ke kterým by skejt šel… Hlavně golfky nejsou vůbec odpružený a to mimčo bude chudák.

Přesně tak, nejsou odpružené, navíc mívají rozdělenou rukojeť, takže musíš řídit oběma rukama, to moc nejde dohromady třeba s tím, že staršího povedeš za ruku.
Pořídila bych kvalitní terénní sporťák, k tomu dáš v klidu skejt nebo se děti svezou i jinak (mně jezdila starší v síťce pod kočárem, když už ji bolely nohy, nebo později oba v kočáru s mladším na klíně, dá se leccos).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 09:14

@Lucie_Sx No jo, ale teď vybrat sporťák, který bude pohodlný, s větší nosností a nebude vážit tunu 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
27.4.20 12:55

Hanabenesova ja mam quest, ten tu prodlouzenou strechu nema, ma rozdvojenou rukojet, ale da se normalne ridit jednou rukou a konkretne maclaren uz dela i tu celou rukojet. Jinak rikam, ja jsem hlavne potrebovala lehky kocar, ktery zvladnu sama zvednout. Sportaky jsou vsechno tezky “kravy”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat