Golfky babylook

3143
30.1.09 09:16

Golfky babylook

Holky, dneska jsem narazila na tento kočár. Vypadá docela dobře. A je jen za 1500,– sice je z Polska tak nevím, jak by to bylo s poštovným, ale říkám si, že jen tak jako golfky do auta není špatný. Jen ta barva nic moc.
jak se jeví Vám?
http://aukce.volny.cz/…kladany.html
Jo sje'dte až dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26991
30.1.09 09:47

Kačko mě se nelíbí ta váha, pokud to čtu dobře skoro 11 kg, na golfky mi to přijde hodně. Jinak těžko říct podle netu. Golfky je lepší podle mě radši ozkoušet na živo (teda obecně kočárek), ale obzvlášť golfky, se kterýma se někdy hůř manipuluje - tyhle teda mají spojenou rukojeť, takže to bude asi lepší… Taky, aby ti pak nepřišli golfky, který se ti budou zdát vachrlatý, na konstrukci taky dost záleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
30.1.09 09:53

Suviku, díky, vidím, že sledujeme stejné diskuse. :D Já jsem myslela k GT3 do auta. Nevím, jak moc je skladné. Je fakt, že 11 kilo je moc. I když ta cena je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26991
30.1.09 09:59

Jo jo, k tanku GT3 určitě dobrý mít něco skladnějšího. Třeba se někdo ozve, kdo je má nebo poradí s jinejma ne moc drahejma. Já jsem jen teoretik, stejně :-). Ale vím, že jsem na prodejně zkoušela od PP Pliko Switch a ten má 11 kg a přišlo mi to těžký. Jedna paní tu psala, že ho měla a po pár dnech ho vyměnila kvůli váze. Podotýkám ale, že ten nemá právě tu spojenou rukojeť, takže nadzvednout přední kolečka jde hůř, než když se můžeš opřít do rukojeti uprostřed a vyvineš mnohem větší sílu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama