Golfky Chicco CT 0.6

4.7.11 20:37

Golfky Chicco Ct 0.6

Dobrý večer,
uvažuji o pořízení těchto golfek pro svou 2letou holčičku, má 15kg. Kočárek potřebujeme více méně na občasné posazení, když se unaví chůzí. Zajímá mne, jestli ji vůbec uveze, jak si poradí v zimě a jestli vám u něho chybí to přední madlo a polohování do lehu. Pokud vím, tento má jakési 2 polohy.
Předem děkuji
beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.7.11 21:15

Dobrý večer,

nikdo nemáte tyto golfky? Napište mi prosím své zkušenosti s nimi.
Děkuji beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
21.7.11 00:09

Dobrý den,

tyto golfky jsou ideální na dovolenou…
jsou lehké a skladné, akorát se obávám, že max.nosnost je 15kg a to Vaše holčička už má, tak aby jste je užily…
Jinak myslím, že jsou super na procházky, když už bolí nožičky:-)
Mají k dispozici pěkné barvy…a jsou za super cenu! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
21.7.11 12:26

Uvažuji o koupi těchto golfek- jak moc se dají položit na spaní? 180 st. to asi nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
byron
21.7.11 12:30

A nebo chicco ct 05…? Nechci zakládat novou diskuzi, nemáte je někdo? Multiway už jsem zavrhla, jsou hrozně velké a vysoké, ty 05 mi připadají skladnější

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.11 00:39

Ahoj, a ta stříška proti slunci slouží v praxi skutečně jako clona proti slunci nebo je jen na parádu? Nákupní košíček dole mají nebo nevíte, zda jde dokoupit nějaké univerzální na přichycení? Jak se s nimi jezdí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
26.8.11 22:52

Má je kamarádka takže nevím jak se s nimi jezdí apod. jen co jsem vypozorovala:

• moc se položit nedají, dítě spíš sedí než leží - nemají ani polohovatelnou podnožku
  • stříška něco málo zakryje ale v praxi bylo nutné použít plínku, slunce má možnost svítit i zezadu, zepředu není dítě chráněné vůbec

Na občasné popojíždění dobrý, ale já bych svoje neměnila (ty ale zase byly jinde cenově)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
27.8.11 08:52
Semisek píše:
Má je kamarádka takže nevím jak se s nimi jezdí apod. jen co jsem vypozorovala:
  • moc se položit nedají, dítě spíš sedí než leží - nemají ani polohovatelnou podnožku
  • stříška něco málo zakryje ale v praxi bylo nutné použít plínku, slunce má možnost svítit i zezadu, zepředu není dítě chráněné vůbec
Na občasné popojíždění dobrý, ale já bych svoje neměnila (ty ale zase byly jinde cenově)

Já jsem to chtěla jen na občasné popojížděni a hlavně do vlaku.
Už jsem je viděla naživo, a fakt jdou jen do takového polosedu/lehu. Je otázka, jestli je to na závadu, moje dvě děti jako větší spaly pouze v tom pololehu nebo v sedu…
Jde mi o příští rok, to budou malé téměř dva a pořizovala bych je víceméně na opravdu oejn občasné použití…

Co máš ty za golfky?
Já běžně používám trojkolky nebo dvojkombinaci, golfky fakt jen na cesty

• Nahlásit
  • Citovat
2950
29.8.11 21:16

Já mám Inglesinu Trip, původně jsem si myslela, že se mi nevyplatí, ale teď nelituju. Používám je radši než sporťák, ale je fakt, že náš sporťák stojí za …
Navíc mám opravdu pidi auto a narozdíl od konstrukce kočáru se mi golfky vejdou do kufru aniž bych musela sklápět sedadla.

Chicco Ct 0.6 jsou menší, skladnější a lehčí. Do vlaku a na občasné popojíždění si myslím stačí. Jen to odstínění je tam nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
30.8.11 06:57
Semisek píše:
Já mám Inglesinu Trip, původně jsem si myslela, že se mi nevyplatí, ale teď nelituju. Používám je radši než sporťák, ale je fakt, že náš sporťák stojí za …
Navíc mám opravdu pidi auto a narozdíl od konstrukce kočáru se mi golfky vejdou do kufru aniž bych musela sklápět sedadla.Chicco Ct 0.6 jsou menší, skladnější a lehčí. Do vlaku a na občasné popojíždění si myslím stačí. Jen to odstínění je tam nic moc.

Můžu potvrdit, že tripky jsou super. Taky máme sporťák, ale jezdíme jenom s golfkami. :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
30.8.11 08:32
Sušinka píše:
Semisek píše:
Navíc mám opravdu pidi auto a narozdíl od konstrukce kočáru se mi golfky vejdou do kufru aniž bych musela sklápět sedadla.Chicco Ct 0.6 jsou menší, skladnější a lehčí. Do vlaku a na občasné popojíždění si myslím stačí. Jen to odstínění je tam nic moc.
Můžu potvrdit, že tripky jsou super. Taky máme sporťák, ale jezdíme jenom s golfkami. :palec: :palec: :palec:

Já na ně tedy kouknu.....Je fakt, že když už budu pořizovat, tak třeba něco lepšího

• Nahlásit
  • Citovat
1180
30.8.11 08:41

A hlavně koukni na tu 2011. Ta už má překlápěcí boudu dopředu. Ta starší to ještě nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
30.8.11 08:42
:srdce: :srdce: :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
30.8.11 08:44
:palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
30.8.11 08:54

Tak mám o čem přemýšlet! Vypadá dobře…
Původně jsem myslela, že ppořídím chicco multiway, ale naštěstí mě to přešlo.....Ta inglessina vypadá pěkně, ta bouda je fakt výhoda…Díky za fotky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama