Golfky do kufru Sparka (Matize)

149
5.4.08 14:08

Golfky do kufru Sparka (Matize)

Potřebuju poradit s golfkama. Mám Sparka a uvědomila jsem si, že s novou autosedačkou poputuje malá dozadu do auta a tím pádem nebudu moct sklápět sedadla pro kočárek. Takže víte o některých které by se vešly ??? Ještě jsem neměla možnost tam nějaké odzkoušet :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
5.4.08 18:00

Ahoj,
ja byt tebou tak jdu do kramu a tam ti poradi a hlavne ti dovoli to vyzkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
5.4.08 19:59

ahoj, až na nějaký příjdeš tak to prosím napiš. Mám Daewoo Tico a tam se do kufru nevejdou asi žádný. Malá je ještě na přední sedačce tak je dávám za ni. To se mi tam vejdou od Chicca, nevím jaký jsou už starý a taky Esprit City

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
5.4.08 21:16

Nevím kdy se do nějakýho krámku dostanu, ale určitě písnu když něco najdu, ještě mě napadlo, že když jsou dělený sedadla, že sklopím alespoň jednu půlku a pak by se to mohlo snad vejít, no uvidíme no :? budu muset autíčko vymněnit, ale dřív jak za rok to těžko půjde. Je sice super, ale na ten kočárek jsme to nedomysleli při nákupu. Nj, těhulkce to nedošlo že ve vajíčku mimi nebude vozit napořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.4.08 10:54

Mrkni na Chipolino Raido, píšou holky, že se vleze i do malého auta. Zde máš fotky s přesnými rozměry http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
1706
7.4.08 17:55

A co Teutonia Solano? :wink:

http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?…

Měli by se vejít i do toho nejmenšího kufru…A jsou supéééér :D

[

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
9.4.08 13:06

Anonyme Ty Chipolino se mi líbí, ale ne zrovna ty Rapido, ale stejně moc díky za tip :wink:

Nito33 no vypadají celkem dost dobře, jen teda nevidím cenu :( ale určitě se po nich poptám

V pátek se asi stavím v obchůdku s dětskýma věcma a zkusím mrknout na nějaký golfky na živo a ozkoušet to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
10.4.08 20:54

Tak jsem se stavila v obchůdku už dnes a ozkoušeli jsme golfky Zekiwa Buggy Saturn a vešly se. Je teda třeba sklopit to jedno dělené sedadlo, ale to jen díky délce, ale jak jsem tak na to koukala, nevešly by se tam jistě žádné bez toho sklopení jednoho sedadla. Problém mám ale vyřešen, protože na dvojsedadle může malá v autosedajdě 100% být a ještě bude místečko a kufr bude taky takřka zcela volný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
11.4.08 09:13

No u těch Solán je bezva, že zasuneš rukojeť…Fakt jsou malinký, skladný, kvalitní…Cena je cca 5400,– :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
11.4.08 12:05

Spark má velikost kufru š- 91cm, v-48 cm( po plato) , hl. 57cm,
takže se tam v pohodě vejdou třeba Britax Verve- 73×45×33cm a hlavně jsou lehký, mají 6 kg., a cena 5t.
a nebo ARIA OH od P.P. mají 91×35cm , váha taky 6 kg a cena 4,5 t.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
11.4.08 12:57

tak já je mám za 3 a to jsem původně nechtěla ani tolik investovat, kočárek kombinaci co mám mi vyhovuje a jsem s ním moc spokojená, ale na ty cesty autem už to nebude. U toho solana mi teda nebyly moc vychválený kolečka, ale jde o to, že to nemám jen na chodník, do města je prý postačující, ale ta Zenkiwa má větší kolečka. Není sice extra výběr z potahů, ale ta červená se mi líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
20.4.08 15:26

LAdyDí…Tak já jsme ze vsi…A Solána byli jediné golfky kterejma jsem projela terén…polňačky a dlažba…jako nic…prostě nádherně pruží…Kolečka suprový…Měla jsem asi sedmery, ale tyhle prostě vítězí :D
Po dlažbě jako po mechu…Nádherné jízdní vlastnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
22.4.08 09:21

Nitta33, tak je fakt, že když jsem ty kolečka pak viděla asi bych jim teda taky moc nevěřila :wink: ale hlavně že jsi spokojená, mě se na tom Solanu moc líbí ta taška , přijde mi takové hezky uhlazené, ale jak jsem už psala, myslela jsem že koupím golfky do 2tis a to Solano z daleka není. A i tak jsem investovala o něco víc než jsem chtěla, ale ta Zekiwa má kolečka s průměrem 18cm, cež už jsou na golfky opravdu kolečka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.08 22:52

Solano

Škoda, že Solano nemá žádný košík dole :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
8.5.08 11:21

Raketka, to vůbec nevadí…Má tu tašku a na opěradle je veliká kapsa, tam jsme vozila deku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama