Golfky Pikolo -1521

Anonymni
8.7.07 15:21

Golfky Pikolo -1521

Hezký den všem,
už několik dní se ,,vrtám,, ve všech možných diskusích a stále nevím… Poradíte mi?Zahlédla jsem tyto golfky PIKOLO 1521, hodně se podobají i golfkám typu TFK Buggster a Verve. Jedná se mi o to, že naše potřebujeme lehké skladne golfky, jsme dlouhání a stále kopem u běžných golfek do spojovací tyčky mezi zadními kolečky, tak si myslím, že trojkolka atd. je lepší pro nás. Navíc Terezce je 19měsíců a tak chceme golfky, které jí nebudou malé co se výšky sedu a zad týče. Polohovací extra být nemusí. MOOOOOOOOOOOOC prosím o radu.Díky Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.7.07 15:32

Pikolo nebo Verve nebo Buggster

ještě připojuji odkazy na tyto golfáče.Prosím o radu jaký z těchto tří by byl nejvhodnější - Pikolo 1524, Verve, TFK Buggster (co do prostoru pro dítě- jsme větší, skladnosti a spolehlivosti)Díííííííííky moc Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.7.07 15:34

A teď koumám, že jsem zmotala u Pikola čísla je to typ 1525 a ten druhý odkaz je na spor´ták od pikola…pardon.

• Nahlásit
  • Citovat
362
10.7.07 02:27

Ivčo,

tak z těchto golfek je určo nejspolehlivější TFK Buggster :wink: No a na 100% je nejprostornější, vím to, protože ho mám a s Vervem jsem ho porovnávala, jsem s ním moooc spokojená! Pokud jste dlouháni, tak ty Pikolo jsou pro vás malé, délka zád. opěrky je jen 42 cm-to je fakt málo. Jinak často čtu názor těch mamin, co ho viděly, že je to šunt :? Na skladnost bude ale asi nejlepší (?)

Verve je designově moc pěkný, ale taky není moc prostorný už pro větší děti, bouda je nízko a navíc nemá skoro žádné polohování (jen 2 polohy sedu) :roll: Jinak je ale lehounký…

Buggster je velmi prostorný i pro dlouhánky, náš malý má 97 cm a ještě se vejde i vyspinká :lol: Zád. opěrka je 50 cm a je velmi široký, je stabilní a velmi dobře se ovládá :wink:
Pokud bys chtěla vidět nějaké fotky, i s detaily a jak je skladný, mrkni na MMB do mého albíčka, mé ID je 5203… :wink:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.7.07 16:03

Moc děkuji,
hodně jsem četla i na MMB.Dneska jsme malou po:,–(ili do buggstera a při složené boudě (stříšce) jí škrtala o hlavu…což se mi moc nezamlouvá…ještě jsem jí po:,–(ila do Youpa-LA quicksmart http://www.mimibazar.cz/foto.php?… a tam měla místa nad hlavou ještě celkem dost, ale když jsem se s ním projela po krámu, přišlo mi, že ty klouby od držadla se nějak vyklají! Nic moc pevnost! tak jsme šli dál a našli XADVENTURE VIBE více http://www.baby-cafe.cz/modules.php?… a ty jsou moc pěkné a hlavně má terka doooost místa nad hlavou.Jen nevím jak jsou kvalitní…nevíš o nic něco? Já buggstera chtěla taky, jen mi zarazilo, jak málo místa má nad hlavou Terka mezi pod boudou…žádné!
Moc děkuji za odpověď Ivča

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama