Holky,prosím pomozte při výběru trojkolky

Anonymni
8.7.07 09:47

Holky,prosím pomozte při výběru trojkolky

Ahoj holky,potřebovala bych poradit s výběrem trojkolky.Měla jsem výběr ze tří Peg perego(ale u té se mi nelíbila ani jedna barva),takže teď vybírám Jane Slalom Pro a nebo Cam Cortina…Poradíte????Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
93
8.7.07 10:57

Ahoj anonymní :)
Já jsem na 100% rozhodnutá pro Cortinu :wink: červeno-černou :D
Je tady spousta diskusí o těhle tvých favoritech,tak se mrkni :D Štastný výběr :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4121
8.7.07 13:20

Cenově dostupnější je V.I.P. Baby Air :wink: navíc nemá mouchy Slalomů a podobných dražších (rozbité brzdy a pod…)
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
8.7.07 14:05

Nevím, jak jsi vysoká, ale mě u slalomu vadí, jak nízko má položenou korbu(hodně ohýbání), i docela madlo.A u cortiny se mi nelíbí, jak malý má „nánožník“ na hlubokou korbu, děsně tam fučí- kamarádka jej má a právě toto se jí na ní nelíbí, jinak jede pěkně a vzhledově je super. Gt má sice nic moc barvy, ale výbavou a praktičností se nedá srovnávat. :D To už se mi více líbí implast(bolder). Ale je to jen na tobě. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
9.7.07 07:22

Tak Vám holky díky…moc jste mi to neulehčily…Mě se teda vzhledově líbí nejvíc Cortina v černo-červené barvě a pak Jane v černé barvě.

Zkoušela jsem tu Jane v obchodě a řeknu Vám ta brzda naprosto super.Cortinu jsem ještě ve skutečnosti neviděla,jen mám strach z té její brzdy…

• Citovat
  • Nahlásit
3156
9.7.07 13:18

Jestli ti ještě můžu poradit :D měla jsem černobílý kočár a už bych si jej nekoupila. V létě jsem naměřila v boudičce 47stupňů. (Tím myslím kolik bude v celočerném Jané?). JInak oba kočáry jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama