GOLFKY TEUTONIA SOLANO

687
4.7.06 13:02

GOLFKY TEUTONIA SOLANO

Ahojky! Chtěla jsem se zeptat, jestli některá máte golfky Teutonia Solano a jestli jsou podle vašeho názoru tak dobré, jak dobře vypadají. Děkuju,

Jindra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3218
4.7.06 17:53

Teutonia Solano

Ahoj, já je nemám , ale taky by mě zajímalo jak jsou majitelky spokojené :D . Vypadají totiž celkem dobře, nějak jsem nenašla váhu a jestli jsou polohovatelné nožky. Je to i tím že hledám s Ládíčkem a to dost dobře nejde :D .Marie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
4.7.06 19:53

tak už jsem to našla, musím upozornit že to ais nebudou golfky, jen podvozek má váhu 11kg!
http://www.babywelt.cz/…/product.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
4.7.06 20:50

Ahoj, já jsem o nich taky uvažovala /teda ještě jsem se stále pro nějaké konkrétní golfky nerozhodla/ a mailovala jsem o nich s jednou maminkou na MMB. Když si dáš do vyhledavače text Solano, tak ti to vyhledá i fotky jejího kočárku, má je v rodinném albu s komentářem. Myslím, že by byla ochotná nějaké poznatky ti sdělit. Já jsem na netu našla hmotnost 12 kg, dost mě to zarazilo, tak jsem se jí ptala, zda je to pravda, ona se divila, že se jí to nezdá, že se s nimi manipuluje lehce - dokonce mi je zvážila a prý mají cca 10 kg. Chválila je. Já si je asi pojedu prohlédnout na Černý Most do Babyparku. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama