Golfový kočárek Ferarri Prima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 09:52
Golfový kočárek Ferarri Prima

Ahoj,máte prosím některá tento kočárek?Uvažuju o jeho koupi,řekla bych že je úplně stejný jako jiné golfky,jendesing je jiný,ale přesto bych byla ráda za zkušennosti s ním od vás které je máte.Děkuji.
 http://abckocarky.cz/…errari-prima

Reakce:
bezva_maminka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 13:05

mela jsem tenhle kocarek. byl perfektni, lehoucky. :-)

Jane456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.10 11:00

Ja mám kočárek Ferrari Kooga a jsem spokojená.
 http://abckocarky.cz/…errari-kooga

Ilona+Daník
Povídálka 22 příspěvků 26.01.11 18:40

Dobrý den,

mohla bych se prosím zeptat na Vaši zkušenost s tímto kočárkem? Nenašla jsem nikoho jiného, kdo by ho měl ;-)..hledám kočár na dovču, do obchodáku..je i pro vyšší rodiče, stabilní, prostorný?

Předem děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >