Reklama

Golfový kočárek Ferarri Prima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 09:52
Golfový kočárek Ferarri Prima

Ahoj,máte prosím některá tento kočárek?Uvažuju o jeho koupi,řekla bych že je úplně stejný jako jiné golfky,jendesing je jiný,ale přesto bych byla ráda za zkušennosti s ním od vás které je máte.Děkuji.
 http://abckocarky.cz/…errari-prima

Reklama

Reakce:

bezva_maminka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 13:05

mela jsem tenhle kocarek. byl perfektni, lehoucky. :-)

Jane456 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.10 11:00

Ja mám kočárek Ferrari Kooga a jsem spokojená.
 http://abckocarky.cz/…errari-kooga

Ilona+Daník
Povídálka 22 příspěvků 26.01.11 18:40

Dobrý den,

mohla bych se prosím zeptat na Vaši zkušenost s tímto kočárkem? Nenašla jsem nikoho jiného, kdo by ho měl ;-)..hledám kočár na dovču, do obchodáku..je i pro vyšší rodiče, stabilní, prostorný?

Předem děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >