Granule pro štěně jorkšíra

17
5.1.20 17:29

Granule

Mám dotaz jaké jsou nejlepší granule? Máme 9tydenni štěně jorksira s bolonskym psem a máme alergii na Kuřecí a tak nevíme která značka granulích je nejlepší jehněčí nebo tak děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53301
5.1.20 18:01

@lenus1992 a na co štěně bylo zvyklé? 9 týdnů staré štěně a už zjištěna alergie? Co žere ted? nemusí být na kuřecí maso ale v obyčejných granulích je drůbeží tuk a to je hnus nebo cokoliv jiného tam může vadit. Naše nejstarší také nesmí kuřecí a jako první co jí fakt sedělo bylo tohle, změna během 24h :palec: https://krmivo-psy.heureka.cz/…free-1_5-kg/ nebo zkusit za studena lisované, naše nejmladší ted má kozí a chutnají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21323
5.1.20 18:01

Nam vyrostl pes na kanadskych granulich Orijen Puppy, ale tusim ze jsou kureci.

Zkus se mrknout po ceskych, za studena lisovanych, znacky Yoggies. Maji ruzne prichute a pro male plemena maji i mini granulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53301
5.1.20 18:04

@Hanka1 většina štěněcích je kuřecích :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7438
5.1.20 18:07

Já jsem skrz získanou alergii z granulí na kuřecí přešla na yoggies a dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21323
5.1.20 18:08
@Markéta80 píše:
@Hanka1 většina štěněcích je kuřecích :?

Yoggies nemaji extra steneci a maji i jine prichute nez kureci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sintacel
5.1.20 18:10

My mame Farminu Top Salmon (lososove), ale musite najit zverimex, kde je objednaji…

• Citovat
  • Nahlásit
2570
5.1.20 18:20

@lenus1992 ahoj,máme 7mi měsíčního jorksira. Strašně dlouho jsem hledala jaké granule budou ty nejlepší a nakonec jsem našla a naší fence hrozně chutnají. Máme granule Marp holistic. Mají výběr různých příchutí a ještě i všeho možného. Jsou malé a tak to stěně krásne rozkouše. Od chovatele jsme odcházeli s Eukunabou, ale to vůbec nechtěla žrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
5.1.20 18:31

Zadne granule nejsou nejlepsi. Kazdemu psu sedne neco jineho a jen podle toho se ridte. Stava se, ze kureci dost psum nesedne, ale nemusi to fakt ihned znamenat alergii. Chce to podivat se na slozeni a zkusit nez nejake sednou. Vybirat jine prichute nez kureci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53301
5.1.20 19:27

@Hanka1 yoggies jsou zase jiný typ granulí. ty žere naše nejmladší a vzala sjme jí novinku ty kozí mini a spokojená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
5.1.20 19:28

@dog.s konečně dobrý názor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
5.1.20 20:44

Máme malého knírače od mala problémy se zažíváním po dlouhém hledání mu sedli granule Brit Care premium lamb And rice. Většinou granule s jehněčím masem sedí při alergiich :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53301
5.1.20 21:38

@lenus1992 nebo zkus vařit, tam budeš vědět co tam má. V granulích je toho tolik že může vadit cokoliv. Ale je to fakt prcek a napřed se má zůstat na co je zvyklé a až pak měnit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21323
5.1.20 22:24

Nebo zkusit barf. My zustali na granulích, na které byl zvykly od chovatele. Od roka, kdy se zacal osvalovat, jsme najeli na barf a neskutecne mu to jede a prospiva po nem. Jako bonus je, ze ma daleko mensi bobky, nesmrdi mu z tlamy a ještě to - oproti granulim - zere s chuti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53301
6.1.20 00:47

@Hanka1 naše byla naučená na maso a moc dlouho ho nechtěla, tak jsme jí začala vařit a prostě mlsná, ani kousek zeleniny nechtěla a extra nadšená nebyla :? Ted má yoggies a po týdnu jí zítra budu vážit tak jsem zvědavá kolik nabrala. Proti masu kadí skoro každou vycházku, na mase max 2× za den :lol:,ale co z toho když nechtěla žrát :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat