Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojky, to bude asi těžké, obchody se většinou special. na prémiová krmiva, ať se zkusí zeptat v globuse jestli by jim to nepřivezli, mají rozvozy zdarma, ale nevím jaké tam jsou podmínky.
No, osobně si myslím, že 10 kilo za tuto cenu asi nikde na internetovém obchodě moc neseženeš, nebude to asi uplně super krmivo a v obchodch na netu jsem je nikde neviděla. Nemůže to rodičům někdo dovézt?To by bylo asi nejlepší.
Ahoj naši kupují granule Astor-je to česká výroba.Kvalitní je v nich 30%masa.To mají málokteré drahé značky.Vozí jim je známá, které to vozí někdo kdo je nakupuje u firmy co to vyrábí.Stojí 26kč kilo je to trochu víc než 240 za 10kg,ale fakt kvalita.Můžu se zeptat na podrobnější informace a zda by šlo aby je vozili i vašim pokud máte
zájem.Jsou v 15 kg pytlích.Naši jsou z okresu Prachatice.
Tak za prvé, krmivo z Globusu a všechny ty Pedigree, Darlingy a pod. jsou tak akorát navoňěný sajrajty. Jasně psům to chutná, ale nic dobrého v tom není.
A pokud chytneš nějakou akci na krmení, tak kvalitní značka vyjde stejně jako ta z hyper, super.
Koukni třeba sem: http://www.profizoo.cz/…p/279/krmivo
My tam nakupujeme už cca rok a maximální spokojenost. U některých krmiv mají i dopravu zdarma, chce si to jen pohlídat.
Ono taky kvalitního krmiva se dává míň, takže cena na gramáž je jiná, než to vypadá, taky není k zahození, že po kvalitním krmení je po psu hromádečka a po nekvalitním pořádná hromada, jak nám pěkně barvitě popsal náš pan veterinář. ![]()
Takže zkus mrknout, co rodiče pejskovi dávají a kolik toho musí dát, tedy dávku na den a pak prostudovat něco dražšího, nemusí to vyjít až tak odlišně, jak se zdá při celkové sumě za pytel granulí. ![]()
Sice máme kocoury, ale také jsem pro koupení dražšího krmiva. Co jsme přešli na superpremiové, tak je menší spotřeba, menší bobky, míň smradu a spokojenější kocouři
Ono to nakonec vyjde i levněji ![]()
Saxano a co dáváš těm vašim kocourům? My máme kočičku, tak by mě to zajímalo.
ahoj! kupuju už čtyři roky od i-net obchodu www.mujpes.cz a jsem s nim strašně spokojena. Do tří dnů máš granule doma. Nevim kde bydlíš, ale já jsem pražanda a vozí mi krmení zadarmo až domů. To by ses musela podívat jestli ho vozí i v místě tého bydliště
A vždycky mi ho pán donese až ke dveřím. Tak se tam jukni. Jsou taky dražší ale jak už tu bylo řečeno, nedává se toho tolik. pa
Ahoj,
já dávám kocourům také drahé granule (150,–Kč za kilo), ale teď, až je doberu, tak přejdou na obdobné krmení, ale české a hlavně o polovinu levnější.
Máma používá pro psa granule jako přílohu ke konzervě (trochu ohřeje část konzery a do ní nasype pixlu granulí). Možná proto kupuje ty levné. Pes je velký, silný, pěkný a hlavně zdravý, takže levné granule mu určitě nevadí. Navíc naši mu dopřávají i maso a o psa se dobře starají. Vzali si ho před čtyřmi lety jako tříletého vychrtlíka, kterému se dala počítat žebra a za pár měsíců z něj udělali pěkného psa.
S dopravou je to bída. Brácha s autem se odstěhoval, já auto nemám, pokud se někdo z nás náhodou nedostane do Globusu nebo do podobného obchodu autem s někým známým, tak to naši musí přitáhnout ve svých. Já takhle vozím desetikilovky kocourům z Prahy (bydlíme kousek za Prahou).
Ahoj, určitě těma levnýma srágorama (promiň za ten výraz) bych v životě psa nekrmila.
Já krmím royalem. Kup mu superprémiový krmivo, dává se ho méně.
Když mu buděš dávat více krmiva než má mít, tak přibere vždy. Velká plemena trpí v pozdějším věku na onemocnění kloubů a tak se zaměř na prevenci a kup mu granule zaměřené pro velká plemena. Rozhodně ne ty levné!!!!!!
Možná by stálo za to probrat množství krmiva s veterinářem, aby měl přiměřenou váhu, jak píše Justýnka - kvůli kloubům, aby je pejsek nepřetěžoval, náš musel hubnout tři kila (měl skoro 40), protože má lehkou dysplazii, tak aby nezatěžoval zbytečně klouby, hlídáme přesnou váhu. Aby ho rodiče z lásky nepřekrmovali, i když je to pochopitelné, když tak strádal. Já si taky říkala, že pár granulek navíc přece neva a pak nám veterinář nařídil dietu.
Ale to už jsem fakt odběhla. A neporadila, promiň, my kupujeme přímo u veterináře, máme speciální granule pro psy s dysplazií, aby nemusel brát léky.
Leda tohle:
http://krmivopropsy.shop5.cz/…lt-15kg.html
Je toho 15kg.
Fuj, tak takovými sr…kami bych psy ani kočky fakt nekrmila! Bůh ví, co v tom je. Co je to drůbeží moučka? Srágora! Kdo si pořídí psa nebo kočku, měl by mít na veterináře i dobré krmivo. K9, Acana, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, Hills, Bosch.. To co prodávají super - hypermarkety je to nejhorší, co může být. Ono se to pak může odrazit na zdraví psa, na srsti.. Kolik stojí výroba takových srágor, obal, pak si to přepočtěte na cenu za 1 kg a co tam asi tak může být dobrého..
Amber, zakladatelka ale píše, že tím pejska jen dokrmují, ne že je to jediné krmivo. A hlavně si myslím, že určití lidé prostě nedají psovi pouze granule, mám takové ve svém okolí. Nepřesvědčí je, že je tam vše, co pes potřebuje, pokud jsou kvalitní. Mají potřebu dát jim kus masa, protože jinak podle nich pejsek strádá. Myslím, že to je přesně důvod, proč rodiče zakladatelky dávají konzervu nebo maso a k tomu „jako přílohu“ granule. Nemyslím si, že by chtěli pejska v něčem ošidit. Že to není ideální krmení možná i vědí, ale touha dát mu maso je silnější - když on chudáček tak dlouho nic pořádného neměl. - To je názor známých, kteří taky takhle živí psa. ![]()
Jinak souhlas, že kvalitní granule a jednu značku, protože psí žaludek si 14 dní zvyká na změnu a těch 14 dní netráví vše tak, jak má, tedy nedostává potřebné živiny, pokud má přesnou gramáž.
Ahoj,
máte nějaký tip na internetový obchod, odkud by se dalo objednávat levné krmení pro psy? Naši mají německého ovčáka, kupují mu granule, které v Globusu obvykle stojí okolo 240,–Kč za 10 kg. Prošla jsem pár obchodů, které mi vyhodil google, ale za 250,–Kč tam měli tak maximálně granule 1,5 kg. Jde o to, že naši nemají auto a desetikilovky tahají vlakem.
Děkuju.
Jana