Kašel u psa

9299
7.2.10 22:03

Kašel u psa

Ahoj zdravím všechny majitelky psu…

potřebovala bych radu. Mám doma fenku černého labradora maybe která tedka trávila trošku více času venku…Venku je kosa samo že na noc jsme ji brali dovnitř, ale nsatla nám problém, že se nám venku nachladila. Nachladila se božátko tak že má docela drsný psí dusivý kašel. Začne jakoby kašlat respektíve se davit až ze sebe vyplivne hleny…Je to docela nechutné ale s tím nic neuděláme…muže mi někdo poradit co na kašel u psa??? Asi se nevyhnem prohlídce u veterináře ale ja jenom jestli nemáte nějakou radu…Ted je doma ven se chodí jenom vyčurat snažíme se ji nějak neunavovat..ale stačí že přijdem domu a začne se radovat skákat a už se zakuckava a vydávy zvuj jakoby nemohla popadnout dech…aach jo, doufám že to nebude nic važného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8273
7.2.10 22:07

Také jsme toto měli u labradorky-je vesměs venku,jen ve velkých mrazech v chodbě.Má velkou zateplenou boudu,chráněnou před mrazem.Prvních několik dní nás nenapadlo,že je to kašel a dávali jsme jí pít,protože jsme si mysleli,že je to tím,že něco sežrala a zůstalo to v krku.Potom jsme jeli k veterináři,ten změřil teplotu,byla zvýšená.Sáhnul na krk,začala kašlat.Píchnul injekci,nasadil léky a byla brzy fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26991
7.2.10 22:09

Reo naše labradorka to měla taky. Nám zabraly až ATB, jinak se nedalo pomoct. Takže se obávám, že vy jí asi taky moc nepomůžete. Už jsem i zapomněla ten název, nějak mi to kamarádka pojemnovávala, ale jaksi jsem to vytěsnila. Byl to docela hroznej pohled, taky se dávila až zvracela. Takže s ní jděte co nejdřív, musí to být vysilující.

Přeju ať je jí brzy zase líp! Hlavně teď aby byla v teple, ale to víš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26991
7.2.10 22:10

Jj, taky jsme si nejdřív mysleli, že má něco v krku a sanží se to vydávit. Až moje mamka říká, že ten pes kašle, vůbec nás to nenapadlo. Ta ATB zabrala docela rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26991
7.2.10 22:15

Jo a myslím, že jsme jí dávali i jitrocelovej sirup. A měla by hodně pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.2.10 22:49

Ahoj. My máme labradora sice v bytě, ale hodně chodíme po venku. Koncem loňského roku měl taky kašel, dávil se a vykašlával hleny. Po cca třech dnech, kdy se nelepšil, jsem ho vzala na veterinu. Dostal antibiotika (a dr. nám doporučoval i ten jitrocelový sirup). Diagnoza zněla zánět horních cest dýchacích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
8.2.10 14:13

Tak jsem už volala doktorce která mi oznámila že ve vzduchuje vírus zapalu horních dychacích cest u psu.ˇHodně psu ted na to trpí takže máme přijít myslí si že to bohužel bude na ATB…Takže mám radost..Do toho mám nemocné ditě a samotné mi je na nic..Jinak díky moc holky…:)Posílam vzdušné drbaní vašim mazlíčkum..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama