Granule Yoggies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 22.12.17 22:06
Granule Yoggies

Ahoj holky. Našla jsem skvělé granule pro psy i kočky. Je to dokonce český výrobek. Granule Yoggies znáte to někdo? Jsou prej lisované za studena a mají daleko lepší nutriční hodnoty. 8o krmíme s tím našeho Beníka a je spokojený. Ze začátku je odmítal ale pak si zvykl a má daleko lepší stolici. :potlesk:

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40411 příspěvků 22.12.17 22:20

@lenicka.filipova no jsou víc dietní. Já je měla pro mladší fenu, trpěla neustále na průjmy, fakt to byla hrůza. Po nich ok, cca 3m a pak se to zhoršovalo tak ted je už delší dobu na jiných a nesrovnatelný rozdíl :palec:

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 22.12.17 23:27

Yoggies jsou sušený barf. Složením jsou jedny z nejlepších, já je tedy používám jako pamlsky (jinak krmím barf) a holky jsou po nich jako urvaný.

Pamina
Povídálka 39 příspěvků 23.12.17 12:07

Našemu pejskovi taky chutnají a krásně se mu spravilo trávení, se kterým měl dříve problémy.

Ardilera
Povídálka 36 příspěvků 25.07.18 03:29
Skladovaní granulí

Ahoj, za pár dní si jedeme vyzvednout štěně bígla a na doporučení chovatelky budeme BARFovat v kombinaci s granulemi Yoggies, jako pamlsky a když budu brát štěně do práce nebo na dovolenou. Chtěla jsem se zeptat jak je to se skladováním granulek lisovaných za studena, někde jsem četla že by se měli skladovat v chladu, suchu a temnu při teplotách ideálně cca 12°C, v prodyšných obalech - neuzavřené ve vzduchotěsných nádobách a na podložce - paleta, karton. :nevim: Bydlíme v bytě, kde není ani spížka a do lednice se mi zrovna dávat nechtějí, je možný je mít normálně v kuchyni třeba ve skříňce? Jak je skladujete vy? :think: Děkuji předem za rady

Ano Andromeda
Kecalka 109 příspěvků 25.07.18 05:52

To je trochu přehnané. Normálně doma v barelu.

anupati
Kelišová 6144 příspěvků 5 inzerátů 25.07.18 08:11

Ahoj,mam je na nejstudenejsim miste v byte,v tom original papirovem pytli.V zime na balkone a jen necham krmnou davku odstat v teple,nez ji dam.Jinak pokud chces krmit takto,jen doplnkove a mensiho psa,tak rozmysli baleni.Je tady mnohem kratsi spotreba nez u klasickych extrudovanych.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >