Reklama

Granule Yoggies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 22.12.17 22:06
Granule Yoggies

Ahoj holky. Našla jsem skvělé granule pro psy i kočky. Je to dokonce český výrobek. Granule Yoggies znáte to někdo? Jsou prej lisované za studena a mají daleko lepší nutriční hodnoty. 8o krmíme s tím našeho Beníka a je spokojený. Ze začátku je odmítal ale pak si zvykl a má daleko lepší stolici. :potlesk:

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 22.12.17 22:20

@lenicka.filipova no jsou víc dietní. Já je měla pro mladší fenu, trpěla neustále na průjmy, fakt to byla hrůza. Po nich ok, cca 3m a pak se to zhoršovalo tak ted je už delší dobu na jiných a nesrovnatelný rozdíl :palec:

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 22.12.17 23:27

Yoggies jsou sušený barf. Složením jsou jedny z nejlepších, já je tedy používám jako pamlsky (jinak krmím barf) a holky jsou po nich jako urvaný.

Pamina
Povídálka 33 příspěvků 23.12.17 12:07

Našemu pejskovi taky chutnají a krásně se mu spravilo trávení, se kterým měl dříve problémy.

Ardilera
Povídálka 22 příspěvků 25.07.18 03:29
Skladovaní granulí

Ahoj, za pár dní si jedeme vyzvednout štěně bígla a na doporučení chovatelky budeme BARFovat v kombinaci s granulemi Yoggies, jako pamlsky a když budu brát štěně do práce nebo na dovolenou. Chtěla jsem se zeptat jak je to se skladováním granulek lisovaných za studena, někde jsem četla že by se měli skladovat v chladu, suchu a temnu při teplotách ideálně cca 12°C, v prodyšných obalech - neuzavřené ve vzduchotěsných nádobách a na podložce - paleta, karton. :nevim: Bydlíme v bytě, kde není ani spížka a do lednice se mi zrovna dávat nechtějí, je možný je mít normálně v kuchyni třeba ve skříňce? Jak je skladujete vy? :think: Děkuji předem za rady

Ano Andromeda
Kecalka 107 příspěvků 25.07.18 05:52

To je trochu přehnané. Normálně doma v barelu.

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 5740 příspěvků 5 inzerátů 25.07.18 08:11

Ahoj,mam je na nejstudenejsim miste v byte,v tom original papirovem pytli.V zime na balkone a jen necham krmnou davku odstat v teple,nez ji dam.Jinak pokud chces krmit takto,jen doplnkove a mensiho psa,tak rozmysli baleni.Je tady mnohem kratsi spotreba nez u klasickych extrudovanych.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >