Reklama

Co s nalezenými koťaty

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva valoi
Extra třída :D 11184 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 17:53
Nalezená?? koťata

Dcera přes můj výslovný nesouhlas přinesla domů dvě koťata. Tvrdí, čemuž nevěřím, že je nalezla kdesi u silnice v příkopě v krabici (před týdnem se mě ptala, jestli by mi vadilo, kdyby dostala k Vánocům kotě). Koťata jsou cca 4 měsíční, dobře živená…
Kocoura už máme, další zvířata nechci. Jsem často na pokraji fyzických i psychických sil. Dnes jsem dostala od dcery školu o mé bezcitnosti. Poraďte mi, prosím, kam ta koťata odvést. Nechci je vracet do příkopu k silnici, ale jsem už tak strašně naštvaná, že to asi udělám, pokud se nenajde jiné řešení.(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6502 příspěvků 32 inzerátů 18.12.17 17:59

Utulek

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 18.12.17 17:59

Útulek. Tam se o ně postarají, já už do útulku odnesla koťat dost (doma je mít nemůžu jsem alergická) a dcerce dát pořádnou lekci o bezcitnosti k vašemu stávajícímu kocourovi, kočky jsou teritoriální samotářská zvířata chovat více koček najednou na malé ploše je spíš o problémech. Pokud se chce starat může jezdit dobtovolničit ke kočkám do útulku.

Currymatka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 18.12.17 18:00

Hodit na net inzerát?

eva valoi
Extra třída :D 11184 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 18:06

Bohužel tu v okolí žádný útulek není, hledám, ale nenacházím.

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 18.12.17 18:08

@eva valoi útulek je v každém krajském městem. Odkud jste?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10063 příspěvků 18.12.17 18:15

Depozitum, tech je hodně menších po republice. Rozhodne ne v mrazech do příkopu. Nebo inzerát na net, ze darujes koťata.

ka2ka
Extra třída :D 12772 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 18:20

@eva valoi odkud jsi? klidně sz

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 18.12.17 18:44

Zkus dat foto kotat i sem, treba nekomu padnou do oka :D

eva valoi
Extra třída :D 11184 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 18:46

@Kralikcek Dám.

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 18.12.17 18:51

Našla jsem seznam kočičích útulků: https://www.modrykocour.cz/…ocici-utulky

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 19.12.17 11:59

Můžeš se obrátit i na městskou policii, ať ti řeknou, kam vozí nalezená zvířata. O nějakém útulku vědět budou.

A asi se sebou něco dělej, jestli tě vlastnictví dcery a kocoura běžně přivádí na pokraj všech sil :( zní to dost děsivě.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 19.12.17 12:17

Tak za tohle bych rozjela takový bugr, že by se dceři ani nesnilo.
Zaprvé bych jí vyložila, že příště, až dotáhne další zvíře, okamžitě vyhodíš vašeho kocoura. Za druhé bych začala okamžitě zjišťovat, kde ty kočky vzala. Obvolala všechny inzeráty v okolí, ke kterým se mohla dostat, rodiče spolužáků a kamarádů, případně i učitelku. Každý slušný zverimex má zásadu neprodávat dětem, a tohle je přesně ten důvod - nekupování nechtěných zvířat.
Takže moc nevěřím, že dceři dal koťata nějaký rozumný chovatel - notabene dvě naráz - a ten de..l, který to udělal, toho bych, vlastní síly nesíly, dojela TAK seřvat, že by to taky hned tak nezapomněl. O vrácení koťat nemluvě.
A v závěsu bych dceři názorně vyložila, že po republice jsou vyhozené tisíce zvířat, ale všechna se vám do bytu opravdu nevejdou, a že toto ještě není projev bezcitnosti. A pokud někdo nechce bezcitně koťátka vyhazovat, nemá je v první řadě vůbec odchovávat. :cert:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 20.12.17 21:16

Jakpak dopadly kotata? :)

eva valoi
Extra třída :D 11184 příspěvků 2 inzeráty 20.12.17 22:04

Jeste nijak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >