Jorkšírsky terier -štěndo

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 15.12.17 23:27
Jorkšírsky terier -štěndo

Dobrý den.

Ráda bych se zeptala, zda se dle fotky jedna o jorksira. Mame si ho vyzvednout v pondělí. Jedna se o štěňátko bez PP. Samozřejmě se bojím aby bylo vse v pořádku. Prosím poraďte.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

šťastná žena
Kecalka 111 příspěvků 15.12.17 23:34

Ale na fotkach jsou minimalne dvě ruzna štěňata, ne? To z třetího fota vypadá divně, mně to přijde něčím křížené…? Kolik vyjde takové štěně, smím-li se zeptat?

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 15.12.17 23:39

Neměla by byt paní nám posila každy týden fotecky chlapečka, tak by to měl byt pořad jeden a ten samy. Cena je 4000

šťastná žena
Kecalka 111 příspěvků 15.12.17 23:48

Mne prijde, ze ten treti ma vice hnede a nema tu bilou spicku na zadni leve pacce, ale treba se mi to jen zda. Nejsem uplne odbornik pres toto plemeno, jen jsem nakoukla, 0rotoze shanim taky stene, ale vetsi :)

Kikulinka83
Kecalka 402 příspěvků 15.12.17 23:50

Tohle nebude cistokrevny jorksir bylo by asi lepsi videt oba rodice tim nemyslim na fotkach vydrzet do pondeli a stenatko si prohlidnout osobne preci jen jde o vasi investici

Markéta80
Hvězda diskuse 38715 příspěvků 16.12.17 00:12

@Kaculka001 kolik už váží? no něco tam bude, 4000 za křížence bych nedala :?, navíc podpořit další odchov :?, navíc ty uši jsou totál dole, naše je měla postavené v 6 tt. A vypadala v 6 tt takhle.

Markéta80
Hvězda diskuse 38715 příspěvků 16.12.17 00:14

Ta třetí fotka je teda příšerná, vždyt barevně vypadá jinak. No nešla bych do toho, rozhodně z toho nebude jork jak by měl vypadat.

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 16.12.17 00:19

No jako abych řekla pravdu pokud bych si byla jistá tak v podstatě nezakládám diskuzi. Pokud by paní bydlela do 100 km dojela bych tam hned ale vzhledem ke vzdálenosti nebylo toto možné. Myslím ze až ho uvidím tak akorat přijdu o rezervační zálohu, pac paní psala ze se jedna o jorksira.

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 16.12.17 00:19

Měl by mit 800gramu v dospělosti by měl byt malého vzrůstu

Markéta80
Hvězda diskuse 38715 příspěvků 16.12.17 00:26

@Kaculka001 vždyt je velikej :lol: :lol:, ten rozhodně malej nebude. Pro mě je to drahé, navíc kdo ví s čím to zkřížili. Fotku matky máš? Jo můžou poslat jinou ale už na tom je jansé jak štěně bude vypadat :? Jestli chceš fakt jorka musíš koupit jorka a ne tohle štěně. Vždyt nevíš co to je za štěně. Ta hlava je prostě divná :? Nechápu proč lidi kupují křížence i když chtějí určité plemeno :? Na 3 fotce má packy hodně světlé a nohy fakt dlouhé. ˇštěně jorka je malé, kolik je mu týdnů?800gr by byl do dlaně tohle štěně má rozhodně větší váhu, uši úplně dole, to se vsadim že i fena bude mít uši dole :?

Markéta80
Hvězda diskuse 38715 příspěvků 16.12.17 00:30

@Kaculka001 zkoušela jsi si jméno paní zadat na netu jestli nejde o množírnu?

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 16.12.17 00:35

Mělo by mu byt 8 týdnu, taky se mi ty fotky nezdají. Myslím ze tím ze jsem ho vlastně ještě nekoupila tak jasné vyjadřuji svůj názor na křížení psu. Nejsem žádný odborník a důvěřuji tomu ze pokud slozim někde na štěndo zálohu tak snad proboha lidi dodrží co nabízejí. Nikoho známého kdo by měl jorky bohužel nemám, tak abych si byla jistá ze se jedna o štěndo jedné rasy. Fotku matky nemám. To jsem si říkala ze si ji prohlídku osobně. Nicméně stejně nevím zda bych rozeznala rozdíl. Kupuji prvního psa v životě tak opravdu nejsem zbehla

Kaculka001
Stálice 95 příspěvků 16.12.17 00:38

Asi ani nevím kde to zadat :oops:

Markéta80
Hvězda diskuse 38715 příspěvků 16.12.17 00:44

@Kaculka001 normálně zadat její jméno a příjmení, kde byl inzerát? No jork to prostě není :?, hlava je divná, dost dlouhé nohy, uši dolů. No pokud je to množitelka klidně podstrčí jinou fenu a většinou štěně předají mezi dveřmi…Pokud chceš určitou rasu tak jedině s PP, tam je jistota co ze štěněte vyroste ;) Ty fotky jsou jiné a ta hlava jorková prostě není :?. Ono u štěnat to tolik vidět není ale jak poroste tak oproti jorkovi se bude lišit víc a víc :? Ptala jsis e proč fena neni uchovněná, nebo ani fena neni s PP?

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 16.12.17 01:11

Když jsme v létě kupovali psa uvazovali jsme nad yorkem…protože jsme nepotrebovali pp ale chtěli jsme čisté plemeno rozhodli jsme se pro jinou rasu jelikož u yorksirka je to na štěněti špatně poznat a navíc nikdy nevite jak velký nakonec bude…nechala jsem si poradit že vybrat yorksira bez pp je opravdu těžké..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama