grilované maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
handule
Povídálka 27 příspěvků 26.08.09 10:07
grilované maso

Ahoj, můj dotaz bude asi znít dost divně ale potřebuji se jen ujistit. Včera jsem jedla grilované vepřové maso (dělalo se na špízu, kousky velikost cca 3×3 cm). Snědla jsem jen jeden kousek. Když jsem ho jedla, bylo maso měkké, na povrchu opečené, uvnitř šťavnaté a narůžovělé, šlo velmi dobře kousat. Před tepelnou úpravou bylo maso naložené v marinádě. Myslíte, že bylo dostatečně tepelně upravené?
Vím, že můj dotaz je velmi zvláštní a že vypadám jako totálně neschopná kuchařka a hysterka. Jsem ale v 16tt a bojím se, abych nedostala listeriozu nebo toxoplazmozu.

Reakce:
Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 26.08.09 10:21

Handule , neboj se, pravděpodobnost je mizivá…to bys nesměla sníst během těhotenství nic…ale rozumím ti, taky jsem se každou chvilku něčím vystresovala…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.08.09 11:35

Já myslím, že jestli šlo velmi dobře kousat, tak určitě hotové bylo :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >