gt 3 dlzka

Anonymni
14.1.08 23:16

gt 3 dlzka

chcem sa spytat,ci ta dlzka gt3 ako sa uvadza na internete 132 cm ( rozlozeny kocik) je naozaj, bojim sa ze pri mojich 164 cm nedovidim dopredu a budem v:,–(e narazat prednym kolesom, co vy na to????
mozete mi prosim majitelky gt 3 niektora odmerat od rucky po koniec predneho kolieska??? Dakujem velmi pekne…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.1.08 23:24

ospravedlnujem sa, nechcela som zalozit novu diskusiu, len som zle stlacila a uz je to tu, stale to odo mna nieco chcelo, a nakoniec som to poplietla. pardonik.......... Katka

• Nahlásit
  • Citovat
andela
15.1.08 08:44

Ahoj Katko,

dle mé zkušenosti je jedno jaký máš kočár … já mám 158cm, a nevidím přes žádný kromě golfáču :lol: . GT3 mám, a nemám problémy že bych na něco narážela kolem. To spíš schválně přejíždím nohy lidem kteří neuhnou a neuhnou :wink: (ba ne, stalo se to jednou a to byli zaměstnankyně obchodu klábosící uprostřed uličky, které udělali místo asi tak na golfky, tak jsem jednu s velkým potěšením přejela :oops: )
Jinak já jezdím s boudou shrnutou, nahoru jí dávám jen pokud malej spí, nebo pokud prší/sněží a je třeba pláštěnka. On se malej jinak čertí že nemá řádný rozhled :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
362
15.1.08 12:24

Katko ,
délka GT3 je 129 cm, je jen o 3-4 cm delší než Slalom…
Min. a max. výška rukojeti je 74-107 cm, takže žádný problém ani pro menší postavy :wink:
Jestli máš zájem o všechny rozměry a další info o GT3, můžu Ti poslat na email porovnávací tabulku (GT3×Slalom) se všemi údaji a rozměry, které jsou měřené majitelkami těchto kočárků :wink: Údaje uváděné na netu nejsou vždy přesné :roll:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.1.08 12:56

sisinka diky moc, prosim ta o tu tabulku na

biodieselat@slovanet.sk

diky

• Nahlásit
  • Citovat
2210
15.1.08 15:30

katko mám taky 1,58 a GT3 a to co chci vidět vidím to co nechci nevidím :D :D
ale néé podle mě to není problém, je to konečně velký prostorný krasavec aspon co se mě týká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.08 08:26

anonymní myslíím, že když seš tak malá 164 cm-volila bych raději jiný kočárek cam cortina i gt3 jsou dosti vysoké mají velká kola do terénu a dosti vysoko boudičku raději si to vyzkoušej a osahej v reále,at pak nejsi zklamaná,gt3 je krásný ale vysoký a přes něj tedy já myslím neuvidíš tak jako třeba přes jiné nižší kočárky./casualplay,jane,chicco,teutonia,speedi sx,buzz-je fajn na výšku,la ezase na nožky krátká opěrka pro větší dítě :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama