Gyncentrum Hloubětín - Dr. Šťastná

15
1.10.08 20:32

Gyncentrum Hloubětín

Ahoj, tak jsem se poprvé objednala do Gyncentra v Hloubětíně, přisoudili mi Dr. Šťastnou, ale na jejich webu jsem ji nenašla, každopádně se chci zeptat, jestli k ní některá nechodíte a jaká je…? :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8647
2.10.08 08:01

ahoj,já do Gyncentra chodím tak 5let,jsem tam moc spokojená. Tuhle doktorku neznám,ale oni nabírají ted dost nové doktory-a nové pacientky dávaj právě k nim.
Ted co jsem těhotná,tak myslím,že tam mám maximální péči a všechna možná vyšetření co existujou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6502
2.10.08 11:07

Ahoj, ja jsem tam parkrat taky byla. Jinak chodim do gncentra na Karlak. Na dr. Stastnou jsem tam parkrat natrefila a kdybych tam nekdy v budoucnu byla poslana na nejaky vysetreni, predem reknu, ze k ni nenenene. Prijde mi byt strasne arogantni. Ale to je jen muj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8647
2.10.08 13:17

Enterko: zkus se zeptat na Mudr Karhana,jestli bere. Je mladý tak kolem 35-40ti,byla jsem u něj na ultrazvuku v 16týdnu,a byl fakt skvělý! ohromně se nám věnoval,trpělivě čekal,až se mimi natočí,ukazoval všechny možný orgány,popisoval,byl přiměřeně vtipnej,fakt super.
Jinak já chodím k Mudr.Bendovi,to je tam kapacita přes operace,ale ten 100%ně nebere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
2.10.08 14:16

Ahoj, docela mě tohle téma zajímá, holky platí se v gyncentru roční nebo vstupní poplatek??? Zajímal by mě nejspíš Karlák nebo Ambulance na Smíchově, čeká se u lékaře dlouho, já sice mám lékařku, kam když přijdete a jste objednaná na určitou hodinu vezme vás, ale jinak je vše zastaralé, tak přemýšlím delší dobu, jestli není čas na změnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6502
2.10.08 15:46

Ahoj Amiro, ja jsem si letos v dubnu koupila na karlaku rocni kartu. Stala 900,–Kč, a mas v tom nekolik prohlidek zdarma, a jesti i nejake slevy. Ted presne nevim, co vsechno to zahrnuje. Ja jsem na Karlaku asi jeste ani jednou nesla na radu vcas, ale jsem tam spokojena :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.10.08 15:48

Holky, děkuju za reakce, já ji prubnu a uvidí se… Kdybysme si nesedly tak zkusím jiný dveře :o Měla jsem doteď jenom doktory, na doktorku zvyklá nejsem, tak jsem zvědavá…
Co se týče placení, roční poplatek je 900,– Kč, dá se koupit i karta v hodnotě 5000,– Kč, ale ani jedno z toho není povinné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6502
2.10.08 15:56

To je pravda, povinne to neni. Ale ja jsem tam ted posledni dobou byla skoro kazdy tyden, tak se mi to celkem vyplatilo :-) Proste to zalezi na tom konkretnim pripadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.10.08 16:05
hrdlinda píše:
To je pravda, povinne to neni. Ale ja jsem tam ted posledni dobou byla skoro kazdy tyden, tak se mi to celkem vyplatilo :-) Proste to zalezi na tom konkretnim pripadu.

To je pravda, dokud někdo potřebuje jenom psát recepty na antikoncepci, nemá cenu platit roční karty, ale jakmile přijdou problémy nebo naopak těhotenství, tak má cenu zainvestovat, ale upřímně řečeno, vůbec nevím, co všechno tenhle „nadstandard“ zahrnuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
2.10.08 19:14

Jé děkuju, holky a šli jste tam na doporučení někoho nebo si prostě zavolali a bylo :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: Chceme druhého prcka, takže bych tam byla pečená vařená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.10.08 19:18
Amira píše:
Jé děkuju, holky a šli jste tam na doporučení někoho nebo si prostě zavolali a bylo :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: Chceme druhého prcka, takže bych tam byla pečená vařená :lol:

Mně GynCentrum doporučovali známí už dávno, ale dlouho tam nenabírali nové pacientky až teď jsem to náhodou zkusila a zrovna to vyšlo. Takže stačí zavolat na recepci (momentálně berou ve všech pražských GynCentrech) a domluvit si termín, jinak držím pěsti samozřejmě :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
2.10.08 21:57

ahoj,
ja jsem v gyncentru uz docela dlouho. Puvodne jsem byla na Karlaku, ale bohuzel tamodsud jsem odesla na Smichov. Ne ze by se mi ta pece tenkrat zdala nejaka spatna, nic mi nebylo a antikoncepci umi predepsat kazdy. Ale POKAZDE, kdyz jsem tam byla, cekala jsem treba i hodinu a jednou i dve hodiny (!!!) v cekarne.
Jednou se mi dokonce stalo, ze mi rano pred vysetrenim volala sestra, abych nechodila, ze moje doktorka onemocnela. Coz samo o sobe se samozrejme da chapat a tolerovat, ale pokud to spojim s tim, ze tam pokazde cekam neumerne dlouhou dobu, tak mne to nastvalo a prehlasila jsem se na Smichov.
Tam jsem necekala nikdy, ale je take mozne, ze je to tim, ze jsem tam rovnou zacala chodit do tehotenske poradny, a mozna ze ji maji organizovanou trochu jinak. Nicmene na Smichove mi nic nechybi, snad jen, ze obcas se mi zda, ze ma sestricka v organizaci trochu zmatek… Ale jinak muzu vesmes doporucit.
Jen podotykam, platim si rocni poplatek (to mi bohuzel sestra nadnesla tak, jakoze je to povinnost, coz kdyz se ted nad tim zamyslim, rozhodne nebylo uplne koser) a dale take tu jejich tehotenskou kartu za 3700 (resp. ja mam slevu, tak jsem za ni platila „jen“ cca 3200 Kc).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.10.08 22:03

Re: Gyncentrum Hloubětín

Enterka píše:
Ahoj, tak jsem se poprvé objednala do Gyncentra v Hloubětíně, přisoudili mi Dr. Šťastnou, ale na jejich webu jsem ji nenašla, každopádně se chci zeptat, jestli k ní některá nechodíte a jaká je…? :?:

Čau holky,

tak už jsem tam byla 8) Přestože se mi hned napoprvé podařilo dorazit se skoro třičtvrtěhodinovým zpožděním, tahle paní doktorka se mi věnovala na 100% a měla jsem z ní fakt pocit, že ji moje zdravotní obtíže zajímají, ne jako u jiných… Odcházela jsem s fakt dobrým pocitem že jsem po dlouhé době konečně zase natrefila na Dr. s lidským přístupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
13.1.10 08:52

Také se chystám objednat do gyncentra v Hloubětíně. Jsem 5 měsíců po císaři a zjistila jsem, že jsem znova těhotná. První dítko mi zemřelo po porodu tak ted sháním nějáký fakt odborníky kteří si mě opravdu pohlídají. Tak doufám, že jsem vybrala dobře.

A jak je to tam tedy s těma poplatkama? Musím si koupit tu roční kartu nebo ne? A když jdete na vyšetření tak si ho platíte nebo ne? Díky za odpověď :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mellanie
10.4.10 22:44

ahoj–
do gyncentra hloubětín chodím už několik let (8) dojíždím 100 km a jsem max spokojená.Až teda na některé divné poplatky.Ale je to soukromé centrum.Takže asi proto.Nyní se tam chystám i na laparoskopii-
Kamila

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama