Gynekolog - chronické problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 27.10.18 23:16
Gynekolog-chronicke problemy

Hledam dobreho gynekologa co resi, nebo se specializuje na chronicke gynekologicke problemy.Mam je 10 let a zatim mi nikdo nepomohl.Moc dekuji :kytka:

Reakce:

Janli
Kelišová 6024 příspěvků 9 inzerátů 27.10.18 23:30

Napiš kde bydlíš.

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 27.10.18 23:48

Praha

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 06:46

Jestli jde o kvasinky, tak jedine vakcina

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 28.10.18 07:51

A tobe to pomohlo?a to mi udela normalne gynekolog?Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 06:48

@NatalieSofie ano pomohlo, vakcínu mi vyráběli již skoro před 16 lety. Stěr dělal gyndař, ale kde ji dělali to nevím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >