Menstruace - pomalý rozjezd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 18:18
Menstruace-pomalý rozjezd

Ahoj holky, treba mi nektera poradi. Posledni rok mam MS po cca 23dnech. Tri-pet dni spineni, pak 2dny extremni krvaceni a konec. Je to velmi neprakticke, z niceho najednou hrozne moc, takze jsem neustale ve stresu, kdy zas protecu… Dle gynekolozky je to v ramci normalu. Antikoncepci nechci. Brala jsem par cyklu organometril, ten fungoval. Po vysazeni vse v blede modrem…
Uzivala jsem Gynex i jerab ptaci, chlorellu, zeleny jil. Jsem detoxikovana. Ma nekdo podobnou zkusenost? Diky Terka

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 19:07

Mám to také tak, s věkem se to ještě mění. Někdy jsou takové dny na konci MS, jindy na začátku, jediné co vím kdy to bude, poznám podle nastupující silné bolesti. To je pak otázka dvou až tří hodin.
Také mám ty 2-3 dny extrémně silné, cokoliv mimo domov je nevyzpytatelné, kolikrát se mi stane, že během pěti minut proteču.
U mne je to prý od myomů.

chaela
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 19:14

Mám to podobně. Dva dny špinění, 3 dny extrémně silné krvácení, 2 dny se to zeslabuje a pak zase špinění… Já podezírám tělísko, bez něj jsem to neměla, ale klidně to můžu mít i jako změnu po porodu, kdo ví. Bohužel nepomůžu, i mně doktorka říká, že je to normální a pokud to chci řešit, napřed mi vytáhne tělísko a teprve když to nepomůže, tak by se vidělo, co dál.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6394 příspěvků 27.10.18 19:22

Spineni max 1den a potom 3dny extra silná ms a konec. K tomu extra silné bolesti a byla to endometrioza

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 27.10.18 20:06

@chaela Od doby, co mám tělísko, tak 2 dny špinění, týden silná Ms a 2 dny špinění :pocitac:

machninka
Povídálka 39 příspěvků 27.10.18 20:12

Já se přidám,mám to hodně podobné, krátký cyklus, 2-3 dny špinění, dva dny hodně silné a další tři dny špinění…zatím jsem to neřešila, mám rok od druhého porodu a pricitam to tomu… :think:

chaela
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 20:56

@Lidym Já jsem ze začátku mívala velmi silnou MS skoro týden a potom pár dní špinění. Takže současný stav je vlastně lepší, ale pořád špatný. V pondělí jdu na preventivku, tak to zase proberu a uvidím, co mi řekne. Jinak jsem s tělískem spokojená, je super. Jen toto, no. Nevím, jakou jinou antikoncepci bych zvolila, nelíbí se mi nic :)

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 27.10.18 21:12

@chaela I já to tak mám. Tak snad se mi ta MS zkrátí. Už předtím jsem ji měla týden a teď je to mnohem horší. Ale dítě už nechci a jiné metody mi nevyhovují.

Mellisa64
Povídálka 44 příspěvků 28.10.18 09:54

Když to tu čtu tak jen tiše závidím :lol: :lol: Mám MS 15 dní z toho 11 pocit že vykrvacim , anemicke stavy atp. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 15:42

Zakladatelka: po 2 mesicich uzivani kapicek Jerab ptaci hlasim zmenu k lepsimu!! O 100%!! Zkuste, kapky stoji par korun.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >