Gynekolog Praha - MUDr. Ingr

554
30.9.04 13:58

gynekolog - Praha

Ahojky všem těhulkám, snažilkám i nesnažilkám, či pouze nakukovatelkám,
chtěla jsem se zeptat, zda někdo neznáte nebo nemáte reference na MUDr. Ingra. Ordinaci má v Praze, v Jindřišské. Chodím k němu asi rok, neměla jsem žádné větší problémy, které by musel řešit, jenže teď jsem těhu a nejsem z jeho přístupu dvakrát oslněná. Tak kdybyste ho některá znala či o něm slyšela, dejte mi, prosím, vědět. Díky moc, Bakoule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

78
5.10.04 13:06

Dr.Ingr

Ahojda,rychle od něj pryč!Kdysi jsem u něj měla pracovat coby zdravotní sestra.Chodila jsem tam několikrát do týdne na zaučení a seznámení s prací.Jako sestra jsem ale u něj nikdy nenastoupila.A jako pacientka bych k němu nešla vůbec.Je to prase.A to jsem ještě slušná.Nebudu se rozepisovat co dělal a nedělal,ale dej na mojí radu a PRYČ!
Pokud jsi těhotná tak tím spíš!
Pohodové těhotenství pap Lexi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
554
9.10.04 11:22

Ahojky,díky moc za odpověď, spíš jdi potvrdila mojí domněnku. Jsem bez jednoho vaječníku, po zánětu druhého, takže vzhůru do hledání nového lékaře. Díky ještě jednou měj se krásně, Bakoule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.04 16:21

Pripojuji se k Lexi, je opravdu neschopny a ja jsem v kvetnu od nej odesla, nastesti jsem tam byla jen od ledna. Pote co jsem mu v lednu donesla svoji kartu jsem ji doted nevidela. Vlastne uz od kvetna ho urguji a myslim ze ji ztratil, vlastne uz od 15 az doted 23 tam mam vsechny me zaznamy! Uz jsem podnikla vsechno mozne, pote co moje trpelivost dosla jsem na nej poslala stiznost na lekarskou komoru. Snad s tim jeho pristupem k pacientkam neco udelaji.

Zdravim

T.

• Nahlásit
  • Citovat
7065
29.10.04 11:04

Ahojky, chodím k Dr. Novické, ta má ordinaci nad Dr. Ingrem. Před časem za ní Dr. Ingr v případě potřeby zaskakoval. Já u něj naštěstí nebyla, ale z ničeho nic má Dr. Novická záskok v Palackého a nějak se nepohodli… I na UTZ posílá jinam… To je můj postřeh a může taky o něčem napovídat.
Krásné těhu:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
554
1.11.04 09:37

Ahojky holky,
děkuji za zprávičky. Já už jsem od něj taky pryč. Bohužel asi pozdě :evil: Zamlklé těhotenství v 8tt :o(( A to mi prosím ještě v ten samý den těsně před hospitalizací řekl, že je vše OK. Večer jsem s 39 teplotou mastila k Apolinářovi :o(
No nic, občas se stane, jsem z toho smutná. Ale chvíli si počkám a snad brzy objevím ty vytoužené //.
Mějte se, Bakoule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
1.11.04 10:21

Ahoj Bakoule,
moc mě mrzí co se stalo.Ani nevím co bych Ti měla napsat.Snad jen brzké zotavení a //!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.08 12:20

Me zazitky jsou naprosto opacne. K panu doktorovi jsem presla po nevalne zkusenosti u jine gynekolozky a ze stavajici nekolikalete zkusenosti mohu rict, ze oproti novodobemu trendu doktor-manazer je to tradicni, konzervativni typ lekare, ktery se nezameruje na vnejsi efekt, ale na praci. (Doklad o jeho vstricnosti k pacientovi muze byt napr. to, ze me prijal ackoli jeste nebyly ordinacni hodiny - brzy rano i o poledni pauze)
Stejne jako z preventivnich prohlidek mam pozitivni zkusenost i z nedavneho tehotenstvi - pan doktor byl velmi profesionalni stejne jako lidsky, vse potrebne mi vysvetlil, rozhodne nic nezanedbal, naopak byl velmi peclivy a nikdy nechtel zadne penize (ani za cetnejsi ultrazvuk a fotky z nej). Jsem rada, ze jsem takoveho gynekologa nasla, rozhodne ho nebudu menit a je mi lito, ze tady ctu tak spatne zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
5.11.08 13:36

Kamarádka taky chodila k MUDr. Ingrovi a po zkušenostech podobných jako má většina z vás (nééé moc dobrých) od něho odešla.
Bakule mrzí mě co tě potkalo, chodím k moc milé paní doktorce na polikliniku v Revoluční, bere nové pacientky a nevybírá horentní sumy, 100,– na půl roku, ultrazvuk, vstřícný přístup a milý úsměv má v ordinaci. :lol:
Hodně štěstíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
12.11.08 09:00

Bakule moje dr. mmch. sidlici o kus dal nez on rikala ze to je idiot.
Jinak kdybys nechtela hledat v jinem obvode, mam naprosto bezvadnou dr. tak pisni SZ dam ti na ni kontakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
12.11.08 18:17

Holky, když už jsme u těch gynekologů, chodí někdo na polikliniku na Zeleném Pruhu v Praze - 4 k doktorovi Evženu Turínovi ?

Zajímaly by mne vaše názory, pořád mi opakuje kontrola až za rok, přitom se platí 800,– ročně, tudíž 800,– za 1 prohlídku? Uvažuji o změně gynekologa a navíc mám dávno v hlavě, že na prohlídky se chodí po půl roce…když nejsou obtíže..nebo se pletu? Děkuju za postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.5.11 07:21

Dobré ráno, nevím co se na panu doktorovi nelíbí některým ženám a tvrdí o něm, že je někajý prasák. Moje mamka k němu chodí x let, odrodila u něj 3 sourozence, prodělala rúzné zákroky a nikdy si na něj nestěžovala. Z mé stránky není také žádný problém, je s ním sranda, vždycky vyhoví v tom v čem potřebuji atd. a to jsem ještě mladá, takže nevidím důvod rusit registraci u tohoto doktora. A myslím si, že je hloupost se ptát na to jaký doktor je, když ho nevyzkoušíte sama. Každý má svůj názor a Vám se třeba zrovna může zamlouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.5.11 07:23

Dobré ráno, na prohlídky se nemusí chodit po půl roce, stačí až po roce. Jinak já chodím k doktorovi a nic u něj neplatím, žádný poplatek a ani měsíční. Beruska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tsoneva
4.7.11 08:38

Ahojky. Souhlasím s rusalkou i mé zkušenosti jsou s ním skvělé i já na doporučení mé kamarádky chodím k dr. Ingrovi již skoro 4 roky. Mám krásnou zdravou 2letou holčičku a uvítala jsem též že co návštěva v těhotenství to ultrazvuk a hromada fotek bez placení.Sice doktor na první pohled působí divně ale on je takový normálně a já jsem s ním spokojená a měnit ho určitě taky nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
20820
11.7.11 14:28

Ahoj! Prosím vás, nemůžu najít na netu ordinační hodiny pana doktora. Vím, že je tam odpoledne jen pondělí až středa, ale potřebovala bych vědět do kolika. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama