Těhotenství a křečové žily

65
28.9.04 17:50

Ahojky, holky! Jsem na těchto stránkách poprvé a moc se mi zalíbily. Dokonce tak, že mně napadlo, že mi některá můžete poradit. Už jsme s manželem začali pomýšlet na miminko, ale mám problém. Trpím častými záněty křečových žil. Momentálně beru Walfarin a nějak nevím co bude dál. Možná některá z Vás má nebo měla podobný zdravotní problém. Byla bych moc vděčná za každou sebe menší radu. a ani nevím jak se s takovým onemocněním v těhotenství chovat. Zatím moc všem děkuji a těm které jsou už v karegorii těhulkovské a miminkám přeji hodně zdravíčka. Ještě jednou moc všem díky.
Megy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
28.9.04 19:09

Megy, moje kolegyně z práce si křečové žíly léčila obklady z pohankové kaše. Chudák, patlala si ji na nohy 2× denně celé 3 roky! Nechápu kde vzala tolik trpělivosti, ale její stav se zlepšil tak o 90 procent (já nevím, to byl její názor, nikdy jsem to nekontrolovala). Možná že by ti to mohlo pomáhat v těhotenství aspoň udržet v současném stavu a zabránit zhoršení.

• Nahlásit
  • Citovat
14079
29.9.04 10:59

Megy,
já sice na křečové žíly netrpím, ale moje maminka ano. Přidávám se k Radině s pohankou, moje maminka jí hodně jí. Pro zdravé žíly to chce tak dvě lžíce vařené pohanky denně. Je to dobré jako zavářka do polévky, nebo jako kaše, nebo jako náplň do plněných paprik s rajskou omáčkou. Ještě je taky moc dobrý černý rybíz. I ten obsahuje nějaké látky na zpevnění a podporu elastičnosti žilních stěn.
Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
29.9.04 12:06

Pohanka je moc moc dobrá i jako příloha. Sama ji vařím doměkka jako rýži a dávám právě miísto rýže třeba ke guláši - a chuťově je to mnohem lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama