Přípravek Gynex

Luccka
10.12.04 20:53

GYNEX

Ahoj holky,
nedaří se nám počít miminko. Já nemám ovulaci a když mi doktorka napsala Clostilbegyt, udělala se mi po něm místo vajíčka cysta. Objednala jsem si gynex, který poctivě baštím. Máte s ním některá zkušenost? Dík a mějte se :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

324
12.12.04 07:34

Gynex jsem brala už vícekrát, naposledy letos na jaře, po samovolném potratu jsem marně čekala na injekci a chtěla jsem mít pravidelný cyklus, tak jsem brala Gynex, ale nepomohl mi, stejně jsem musela chodit na vyvolávací injekce. Ale možná jsem ho brala krátce (1 měsíc).
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
24.10.11 08:01

Ahoj holky,
chtěla bych začít užívat gynex. četla jsem tu hodně o jeho pozitivních výsledcích:-D taky se snažíme o mimi. vysadila jsem HA v srpnu, teď mám druhý cyklus a v pohodě. první přišel po 28 dnech, ten druhý teď po 27 dnech. cítím se v pohodě, ale už se nijak nechráníme, ale mimi stále nikde:-D chtěla jsem se zeptat, jestli se gynex může používat, i když nemám žádné problémy s menzes. četla jsem o něm, že má srovnat cyklus a podobně - ale toto se mě netýká. a jestli se po něm netloustne, nebo případné jiné vedlejší účinky :-) díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
24.10.11 09:23

Ahoj Evulkanov, jsem na tom úplně stejně. HA jsem vysadila v červenci, ale mimi nepřichází. Cykly po vysazení jsem měla 28 dní, ted poslední 2 cykly 31, vše v porádku. Gynex jsem si objednala taky a dnes začala brát ( 1. den cyklu ), doufám, že pomůže :-). Naopak snižuje chut na sladké, takže tloustnout určitě ne, srovná asi vše. Je na psychickou pohodu, na vše. Tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
24.10.11 10:40

Ahoj Dario.já si ho právě objednala na netu, pozítří by měl dorazit. jsem zvědavá, zda pomůže. říkám si, že je ještě brzy, abych šílela, že se nadaří, když jsem v srpnu vysadila HA. ale v červnu jsem byla na prevenci a vše v pořádku. taky se říká, že se po vysazeni HA nějaký čas neovuluje.tak nevím. snad to pomůže, ať se můžeme těšit z malého mimi. my bysme jako první rádi kluka, ale pokud to bude holka, tak nevadí samozřejmě :-D :-) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6926
24.10.11 13:18

Holky mně gynex k těhu dopomohl. :wink:
Hodně štěstí přeju!!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.2.20 20:17

Ahoj holky, dva a půl roku snažení o mimčo, pak mi kamarádka, která pracuje v lékárně poradila gynex a za dva měsíce těhu. Říkala, že musím užívat 3 měsíce, tak jsem koupila rovnou 3 lahvičky a dvě mi zůstali, nenačaté do 10/2021. Kdybyste některá měla zájem, tak ráda poskytnu ;) Mějte se a Všem držím palečky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
6.2.20 20:28

Černý rybíz-maliník

Ahojte holky, já teda neužívala gynex, ale právě černý rybíz- maliník (přikládám foto).
Užívá se to podle kilogramů, takže tolik kapek kolik vážíte kilo a rozdělíte si to číslo na dvakrát a jednu várku ráno druhou večer. Lahvička mi vydržela nějak okolo toho jednoho měsíce a hned jsem otěhotněla, takže já můžu doporučit tohle! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama