Reklama

GynMedico Karlín - jaké mají balíčky a personál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 16.04.18 09:39
GynMedico Karlín

Ahoj holky, nechodíte/ly jste jako těhotné k nim? Mají pro mě trochu nepřehledný ceník, pochopila jsem, ze smlouvy s pojistovnou co mám mají, ale samo ze v tehu nabídnou balíček, myslím ze byl za 3300 - 4000? Nemáte některá aktuální info a jsou tam sestry a lékaři v pohodě? Díky moc :mavam:

Reklama

Reakce:

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 06:35

Já tam chodím a připrav se na hodně dlouhé čekání v čekárně…myslím, že si nabrali víc klientek než zvládají. Já jsem vždy objednaná na konkrétní čas a přitom tam čekám hodinu v čekárně a mezitím se to tam kupí a kupí. Sestřičky jak jsou přetížené, tak zapomínají podávat důležité info.

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 20.06.18 14:01

Tak aktualizace, zaplatila jsem si tam balíček za 3000.
1. Screening mi udělali špatně, mají tam horší ultrazvuk a doktor tam nic neviděl a hodnoty jen odhadoval 8o Screening jsem si pak nechala udělat znovu u kapacity paní Frisové v Profemě. Přesto jsem za ten spackaný stejně musela zaplatit i v Gynmedicu.

2. Poslední prohlídku v poradně jsem měla 26.5., další až za 8 týdnů 8o 19.7.

3. Pokaždé (opravdu pokaždé, nepřeháním) mě objednají k jiné doktorce, nemáte tam svou lékařku. Kontinuita neexistuje, lékařky si po sobě pouze narychlo, zatímco u nich sedíte, čtou zprávu od té předchozí. Musím je neustále upozorňovat, co říkala ta druhá, co se má ohlídat…

4. Stále velké čekačky v čekárně. I když jste objednané na konkrétní čas.

Vůbec netuším za co tam vlastně platím nějaký balíček za 3000. Byla jsem tam 1× na vstupní, 1× mi brali krev a teď až cukrovka a poté už budu předaná na gynekologii porodnice.

Tolik ke Gynmedico. Kdybych tohle věděla, tak tam v životě nevlezu.

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 20.06.18 15:01

Díky za doplnění infa. Nakonec se mi povedlo dostat k paní Paskové a nelituji. Byla jsem tam už čtyřikrát a pokaždé u ní a bylo mi řečeno ze další objednání je opět u ni (ordinuje jen v určité dny), nečekala jsem ani jednou pokaždé prázdná čekárně a jednou mě paní doktorka vzala nejdriv k ni na poradnu abych nečekala na sestřičku, která vedle dělala odběry. Za mě velké plus sestřiček a paní doktorky je, ze Pokaždé dobra nálada to se tam hned člověk cítí příjemně. (Zažila jsem už chování jinde sester a doktorů, ze je snad svým problémem obtěžuji).
Mám zaplacen ten levnější balíček, šlo mi jen hlavně o ultrazvuky, aby byly dělané pokaždé a ne jen ty placené pojišťovnou. A asi i výhoda toho testu na cukrovku, ze je rovnou u nich a nemusí se na odběrna místa.
U předchozího ditete jsem také platila nějaký tehotensky balíček dokonce ve větší výši ale dobrovolný. Kamarádka která tam chodila též ho nechtěla a nemusela. Ony ty balíčky nabízejí asi všechny ordinace po Praze.

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 20.06.18 15:12

Tak to opravdu nechápu, proč já byla pokaždé u jiné…i příště jdu k další, kterou neznám a to jsem naprosto flexibilní a můžu kdykoliv, pracuji na volné noze.

Jednou mají jediný volný termín v 7:30, podruhé zase ve 20:30.

Plus teda ten špatně udělaný screening, kdy mě posílali na amniocentézu a o den později na odbornějším pracovišti jen kroutili hlavou, že nechápou, jak tam mohli ty hodnoty naměřit, šíjové projasnění bylo změřeno dvojnásobné oproti opravdovému stavu atd.

Naprosto ztratili mou důvěru a to čekání se stejně nasupenou plnou čekárnou (už jsem tam slyšela jednoho tatínka vyloženě na sestry řvát, že už čekají hodinu na utz)…

pistacie
Kecalka 148 příspěvků 20.06.18 15:25

Do Gynmedico chodím, pro mě to bylo celkem zklamani a vyhozené peníze za tehotensky balíček - tím, ze lékaři pracuji vetsinou u Apolinare většinu vyšetření jsem absolvovala u Apolinare i 2screening a nic jsem tam neplatila… co se tyka oggt v Gyn za mě špatný postup, po prvním odběru nezjistí hladinu cukru a rovnou daji vypít glukózu :nevim: super byl 3D kde nám sestřička dala šanci i druhy den (malá měla poprvé zakrytý obličej a to jsme neplatily), sestry jsou vetsinou porodni asistentky, je tam jedna nesympaticka, ale třeba je to osobní názor ;) musí se jim připomínat mají toho hodně… pokud te zajímá ještě něco můžeš sz :mavam:

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 20.06.18 21:15

@Petra_z_Nuslí jestli to nebude tím, ze když jsem se tam objednává poprvé chtela jsem vyloženě k určité doktorce. Na stránkách to i psali, ze pokud má vybrany lékař volnou kapacitu lze si vybrat výhradně jeho. Paní doktorka byla plna ale vzhledem k tomu, ze jsem k ni docházela když pracovala v jiném zařízení vzala mě a automaticky mi sestry nabízejí termíny na dny kdy tam je.
K tomu 1. screningu, taky jsem byla trochu zklamaná, zdal se mi ne tak ostrý jako jsem zažila u předchozího těhotenství kdy jsem byla v Hloubětíně u Dr Brestaka (mmch moc sympaticky a prý vyhlášeny odborník) a ten mi už řekl, jaké pohlaví bych asi mohla očekávat. A nemýlil se na další kontrole už bylo potvrzeno.
Jinak překvapuje mě, ze za ty čtyři návštěvy tam jsem nezažila plnou cekarnu. Vždy jsem byla hned zvaná.

Peetrushke
Nováček 2 příspěvky 21.06.18 08:45

Ty brdo, tohle mi nedá a musím přispět. Já jsem v medicu asi 4 roky. Jsem u doktorky Paškové a nemůžu si jí vynachválit. Pokaždé u ní, nikdy se mi nestalo, že by mě příjal někdo jiný. Nedařilo se mi otěhotnět a paní doktorka se o mě starala vzorně, každý měsíc mi kontrolovala, zda probiha ovulace, dokonce mi u nich v ordinaci zkontrolovala pruchodnost vejcovodů. Po půl roce od začátku řešení, proč to nejde, se zadarilo :) v těhotenství jsem si tam koupila ten lepší balíček, tuším stál něco okolo 4500 Kč. A vyplatilo se, chodila jsem tam úplně ze začátku každých 14 dní a pak každý měsíc. Pokaždé se mnou docházel i manžel a mohli jsme se koukat na mimčo, jak dlouho jsme chtěli a pokaždé dostali hezký obrázek. Screening mi dělala paní doktorka taky tam, a žádné problémy s tím, že by něco neslo změřit nenastaly. Podle mě tam mají kvalitní vybavení. Krev na cukrovku dělají tam, takže žádné lítání mimo, a proběhlo to v pořádku. Měsíc před porodem jsem byla odeslána do porodnice s tím, že kdyby se mi něco nezdálo, klidne mužů zajít. Sestřičky jsou tam super, někdy toho mají moc, ale to je asi všude. Čekání v čekárně je jak kdy, někdy hned, někdy jsem čekala, ale nikdy dýl jak půl max. 40 min. Takže takhle za mě. Mějte se a přeju všem dobry výběr doktora :mavam:

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 21.06.18 21:58

@Peetrushke také chodím k MUDr Paškové je úžasná. Jezdím za ni přes půl Prahy. Zeptám se, ten první screning mi dělala u sebe v ordinaci a za dva týdny mám jít na ten druhý. Nebo ne druhy, ale má to byt nějaký větší uktrazvuk po 20tt. Děla se taky tam co první?
Ta poslední ordinace kde dělají odběry, všimla jsem si taky, ze mají ultrazvuk.
Děkuji.

Peetrushke
Nováček 2 příspěvky 21.06.18 22:28

@semisova Tak to máme stejně, taky tam dojíždím přes půl Prahy ☺ ten druhý screening je taky tam. Vlastně všechno, nikdy mě na nic neposlali jinam, krom porodnice :lol: Co vím, tak tam mají dvě ordinace, v tý nejdál jsem byla na odběrech a za dverma je tam i pidi ordinace a pak o dveře dál je ta větší, kde ordinuje paní doktorka Pašková a tam je to super. Velka plazma na stěně, kde vidíš mimčo řádit :lol:

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 23.06.18 11:16

Evidentně u doktorky Paškové je to v pořádku a jinde ne:-)

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 23.06.18 11:17

@Peetrushke no mě na screening neposlali jinam, mně ho udělali špatně a zjistilo se to až na opravdu specializovaném pracovišti vlastně náhodou, jen díky tomu, že jsem si to radši ověřila

dělal mi ho takový mladík(nebudu jmenovat, ale dělá to u nich on, je pár let po škole, jako většina doktorů tam)…pak jsem měla možnost nahlédnout do seznamu pracovníků, kteří mají aktualizovanou certifikaci na screeningy a nemá ji

pistacie
Kecalka 148 příspěvků 23.06.18 12:06
@Petra_z_Nuslí píše:
Evidentně u doktorky Paškové je to v pořádku a jinde ne:-)
:palec: ono MUDr Pašková je vedoucí lékařkou Gynmedica ;) já chodila ke Zdeňkove…

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 1 inzerát 23.06.18 13:15
@pistacie píše: :palec: ono MUDr Pašková je vedoucí lékařkou Gynmedica ;) já chodila ke Zdeňkove…

Já měla taky chodit ke Zdeňkové, ale někdy od března tam není, teď od července už zase bude ,něco si dostudovávala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >