Obří bříško ve 34 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusy91
Povídálka 11 příspěvků 15.04.18 22:17
Obří bříško ve 34tt

Ahojky jak velké bříško jste měly ve 34tt? Všichni se mě už ptají jak dlouho přenášim… :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 15.04.18 22:19

@Lusy91 Víš,jaká mě napadla první odpověď?,,Ty kráso a já si myslela, že mám veliký břicho". Asi budeš mít pořádnýho macíčka a nebo hodně plodovky. :D :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 15.04.18 22:20

No pěkně velký :D taky jsem neměla malý, ale takovýhle jsem asi neměla ani před porodem :)

ivašot.
Kelišová 5922 příspěvků 15.04.18 22:20

Vůbec neřeš, jaké měly ostatní bříško, stejně s tím nic neuděláš, hlavně, že je všechno v pořádku.

Šarlota4
Echt Kelišová 9440 příspěvků 15.04.18 22:26

Ja mela taky obrovsky. Mozna srovnatelne, ale rozlozeny uz od prsou. Ty mas hodne dopredu spicaty. No kecu jsem si taky uzila :roll: zvlast kdyz sama jsem se sotva hnula. Hruza. V mem okoli mely vsechny prijemne velke bricho a ja takovej tank :lol:

jamik1416
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 22:28

No bříško je to teda fakt slušně velký :D Ale pokud je vše v pořádku, vůbec bych to neřešila, ono zase po porodu splaskne. Přeji pohodový porod a zdravé miminko :kytka:

Conulka
Závislačka 3721 příspěvků 15.04.18 22:28

Přesně takový měla kamarádka - nejdřív přišlo břicho a pak až ona :) čím to - těžko říct, děti měla normal váhy a po porodu měla snad 50kg
drž se, musí to být náročné

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 15.04.18 22:32

A máš fakt jen jedno v „domečku“ jo? :D já měla ještě větší snad, měla jsem polyhydramnion (velké množství plodové vody) a přitom malý vážil 2,5kg :D

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 15.04.18 22:41

Zrovna jsem dneska taky potkala ve meste pani s takovym bubnem, nemohla jsem od ni odtrhnout oci :mrgreen:

lisma
Závislačka 3154 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 22:43

No malé nie je :mrgreen: ale čo narobíš, keď ti rastie dopredu, že… Ja mám zase placaté, ale od rebier až po lonovú sponu, tak možno ho budem mať v 34.tt na objem rovnaké, len proste inak uložené.

Eli45
Stálice 81 příspěvků 15.04.18 22:56

Jeej 8o Me umira telo a hlavne zada i s pidi brichem natoz s takovym 8o obdivuju te :oops:

Petule030
Kelišová 5637 příspěvků 15.04.18 22:58

Jéé, teda chudino :mrgreen: :hug: Schváně jsem hledala fotku, když jsem byla já ve 34.tt, tak pro porovnání taky vložím :D Určitě čekáš jen jedno dítě? :D

Heivka
Závislačka 2868 příspěvků 15.04.18 23:06

Já měla takový pupek asi ve 30tt, syn si prostě v tu dobu lebedil napříč. Pak se kolem 36tt otočil hlavou dolů a už tak zůstal, břicho docela splasklo. Nejlepší pak bylo, když se mě občas někdo zeptal, kde mám miminko, ten vykulený výraz, když jsem odpověděla, že ještě pořád v břiše. Jinak syn byl macek, těsně pod 4kg. Teď jsem zvědavá jak to bude jsem 28tt a ráno na sebe vezmu šaty a jsou volné, v poledne se mrně (pracovní název vzteklá chobotnička) otočí a šaty najednou málem prasknou v pase :mrgreen:

e008
Závislačka 3040 příspěvků 91 inzerátů 15.04.18 23:25

Nakonec 4300g, zpetne hodnotim, ze se rozestoupily brisni svaly, bohuzel uz mi rozestup zustal a po dvou tehotenstvich mi zustalo bricho jako v patem mesici :roll:

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 16.04.18 00:01

Jo, mě se už od pátýho měsíce pořád někdo ptal, jestli čekám dvojčata a jak dlouho už přenáším. No, několikrát jsem měla chuť dotyčnýho utlouct. Já teda porodila 33+4tt, holčička měla 2230g. Nechci se vidět, jak bych vypadala dotáhnout to do termínu. To bych asi vozila břicho na rudlu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama