Gynprodyl a srovnání měsíčků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
23.2.22 17:54

Gynprodyl a srovnání měsíčků

Ahoj holky 20 ledna 2022 jsem byla u doktorky na vyšetření kvůli nepravidelné menzes, zpoždění 14-21 dní, tři měsíce za sebou, testy pozitivní a utz a HCG v krvi těhotenství vyloučilo, menzes jsem měla naposledy 21.1-25.1.,týden před tím jsem malinko slabě růžově špinila dva dny a pak nic, týden potom jsem začala krvácet tak mi paní doktorka předepsala gynprodyl na srovnání měsíčků, ten jsem začala brát od 6.2.-15.2. a měsíčky stále nepřišli, s přítelem jsme si dávali pozor, nemáte nějaká z vás s tím zkušenost? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.2.22 20:04

Dobrý den, a antikoncepci berete? Také jsem měla nepravidelnou ms a antikoncepce mi velice pomohla. Za mě mohu doporučit antikoncepční náplasti EVRA. Vstřebává se přímo do krve, takže žaludkem (jako pilulky) vlastně vůbec neprojde. Pokud antikoncepci brát nemůžete a nebo ji již berete, tak by se mohlo jednat o cystu na vaječníku. V lednu jsem byla u svého gynekologa, přesne kvůli nepravidelné ms i při antikoncepci, a zjistil mi právě malou cystičku, která toto způsobovala. Nevím, zda Vám vaše dr dělala ultrazvuk, a pokud ano a nález žádný nebyl, tak již nevím, jak pomoci. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.2.22 20:01

@piskomilek25 Dobrý večer, antikoncepci neberu už tři roky, po osmi letech braní jsem musela vysadit kvůli tomu abych jednou mohla mít děti, čím déle braní antikoncepce tím hůře otěhotnět jak mi řekla lékařka, nn cystu nemám vše je u mě v pořádku až na to že mi zjistili že mám rozdvojenou dělohu či tomu vůbec nerozumím a prý proto mi předepsala ten gynprodyl a že vše mi tím i srovnaji měsíčky ale stále nepřišli, je to devátý denod toho co jsem dobrala těch deset dní gynprodylu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat