Gynprodyl - kdy se dostaví MS

12
20.3.20 09:13

Gynprodyl - kdy se dostaví MS

Hezky den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho jste to obvykle dostaly po dobrani Gynprodylu? Já dnes 3 den bez a MS nikde. Beru na podporu těhu. Samozřejmě už si dělám naděje, ale než si udělám test chtěla bych znát vaše zkušenosti. Mockrát děkuji všem. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.3.20 17:49

Ahoj, taky beru gynprodyl. Momentálně druhý cyklus. První cyklus jsem ms dostala 27den, dnes druhý cyklus s gynprodylem a 27den cyklu, ms nikde, tak jsem taky zvědavá..

• Nahlásit
  • Citovat
12
20.3.20 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj, taky beru gynprodyl. Momentálně druhý cyklus. První cyklus jsem ms dostala 27den, dnes druhý cyklus s gynprodylem a 27den cyklu, ms nikde, tak jsem taky zvědavá..
@Anonymní píše:

Tak to jsem na to Teda zvědavá… Dneska jsem si Teda udělala test a negativní :confused: tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:06

@Chceme já jsem si ho dělala včera, taky negativní, ale to jsem teda spíš ze zvědavosti a ani jsem nečekala, že by byl pozitivní, protože to bylo dost brzo, tak uvidím.. jak dlouho neřeš gynprodyl? Jinak ten anonym jsem byla já :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:06

*bereš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
20.3.20 18:47
@pejsekakocicka33
@pejsekakocicka33 píše:
@Chceme já jsem si ho dělala včera, taky negativní, ale to jsem teda spíš ze zvědavosti a ani jsem nečekala, že by byl pozitivní, protože to bylo dost brzo, tak uvidím.. jak dlouho neřeš gynprodyl? Jinak ten anonym jsem byla já :)

Beru ho tenhle měsíc poprvé. Předtím jsem od 3.dne MS brala CLOSTILBEGYT. Byla jsem 14 den na ultrazvuku a dr řekla že to vypadá dobře… Řekla že pokud se to nepovede další měsíc by mi dala nějakou injekci na prasknutí toho folikulu s vajíčky… Já se až teď dozvídám co všechno ženské tělo umí :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:52

@Chceme
Muzu napsat do zpráv? :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
20.3.20 18:53
@pejsekakocicka33 píše:
@Chceme
Muzu napsat do zpráv? :blush:

Určité budu ráda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
29.3.20 11:50

Ahoj holky, beru taky gynprodyl, první měsíc, beru na srovnání cyklu a na otěhotnění, mám dobrano 6 prášku, břicho na MS neboli ale bolí mě strašně prsa, je tohle normální? Nebo už je to třeba příznak těhotenství? Už jsem byla těhotná s manželem minuly rok, bohužel v 10 tt potrat :pensive:… nikdy jsem tento lék předtim neuzivala… po potratu jsem měla rozhazenou MS… snažíme se již 3 měsíc… dekuju za odpověď :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.3.20 15:39
@Karmen23 píše:
Ahoj holky, beru taky gynprodyl, první měsíc, beru na srovnání cyklu a na otěhotnění, mám dobrano 6 prášku, břicho na MS neboli ale bolí mě strašně prsa, je tohle normální? Nebo už je to třeba příznak těhotenství? Už jsem byla těhotná s manželem minuly rok, bohužel v 10 tt potrat :pensive:… nikdy jsem tento lék předtim neuzivala… po potratu jsem měla rozhazenou MS… snažíme se již 3 měsíc… dekuju za odpověď :heart:️

Mě Teda prsa nebolela… A MS se mi dostavila až nějakých 6 dní po dobrani Gynprodylu. Takže držím palce aby to vyšlo a MS už nepřišla :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
29.3.20 17:26
@Chceme píše:
Mě Teda prsa nebolela… A MS se mi dostavila až nějakých 6 dní po dobrani Gynprodylu. Takže držím palce aby to vyšlo a MS už nepřišla :heart:️

Až tak dlouho? Mě gynekolog říkal ze hned po vysazeni MS přijde… ze je to na srovnání cyklu a pomůže k otěhotnění… tak jsem z toho divoká :grin: a dekuju :heart:️…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.3.20 18:19
@Karmen23 píše:
Až tak dlouho? Mě gynekolog říkal ze hned po vysazeni MS přijde… ze je to na srovnání cyklu a pomůže k otěhotnění… tak jsem z toho divoká :grin: a dekuju :heart:️…

No já už jsem si naivně dělala test a 2 dny po negativním testu jsem to dostala… U každého to bude asi jinak, každopádně u mě 6 dní :grin: měla jsem tedy ještě předtím od 3. dne Clostilbegyt… Tenhle měsíc jsem bohužel bez protože vzhledem ke karanténe bych nemohla přijít k doktorce na sono, tak mi řekla že mám přijít až bude klid venku, tak jsem zvědavá :grin: takže mě to pěkně štve dvojnásob tahle situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
29.3.20 20:31
@Chceme píše:
No já už jsem si naivně dělala test a 2 dny po negativním testu jsem to dostala… U každého to bude asi jinak, každopádně u mě 6 dní :grin: měla jsem tedy ještě předtím od 3. dne Clostilbegyt… Tenhle měsíc jsem bohužel bez protože vzhledem ke karanténe bych nemohla přijít k doktorce na sono, tak mi řekla že mám přijít až bude klid venku, tak jsem zvědavá :grin: takže mě to pěkně štve dvojnásob tahle situace.

Aha, tak se nechám překvapit :grin:, napisu… jo ten užívala kamarádka, ale moc ji nepomohl :woman_shrugging:… pro tebe byl lepší?? Ty jsi ho dostala taky na srovnání cyklu? A jak dlouho se snažíte? :blush: no teď tahle situace je něco hrozného :? ale nepřestaneme se snažit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.3.20 20:53

Ahoj holky, můžu se přidat? Chtěla bych se vás zeptat, zda máte nějaké vedlejší účinky po Gynprodylu :? Já ho beru dnes druhý den a jsem jak mátoha :,( motá se mi hlava a žaludek mám jako bych spolkla cihlu 8o je to normální? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
29.3.20 21:00
@Stessi píše:
Ahoj holky, můžu se přidat? Chtěla bych se vás zeptat, zda máte nějaké vedlejší účinky po Gynprodylu :? Já ho beru dnes druhý den a jsem jak mátoha :,( motá se mi hlava a žaludek mám jako bych spolkla cihlu 8o je to normální? :think:

Ahojky, jak ho uzivas? Já mám brát jeden večer… beru si ho nejlépe než jdu spát… jinak se mi točí hlava a jsem malátná :grin: ale jinak jsem hodně žravá( tak jako vždy ) :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama