Zvracela jsem a teď mi o 1 tabletu nevychází HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 19:51
HA 20/7 místo 21/7

Ahoj,
mám na vás otázku, beru teď první platíčko HA Diecyclen ( snad píšu dobře ) a v průběhu se mi vyskytl jeden problém, zvracela jsem a tak jsem si vzala o tabletu navíc. Takže mi vychází platíčko na jakoby 20 dní + 7 dní pauza, beru ale HA poprvé v životě a nevím, zda si mohu dovolit poprvé takhle 20/7 a potom normálně 21/7, děkuji za odpovědi

Reakce:
Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 01.12.18 03:03

Vyber platicko i když je o jednu tabletu méně, standardně udělej pauzu. Nic se nestane ;)

Maaary
Nováček 8 příspěvků 01.12.18 18:37

Nebo si vem další tabletu z nového platicka. To pak budeš mít jako rezervní, kdyby jsi znovu takto potřebovala

Maaary
Nováček 8 příspěvků 01.12.18 18:37

Nebo si vem další tabletu z nového platicka. To pak budeš mít jako rezervní, kdyby jsi znovu takto potřebovala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >