HA Jangee - užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wabinka
Stálice 71 příspěvků 10.11.14 13:28
HA Jangee - užívání

Čus bus holky, jsem už 3,5 měsíce po porodu, necelé dva měsíce jsem brala Cerazette kvůli kojení. Teď již nekojím a tak jsem dr. požádala o novou HA, předepsal mi Jangee. Poslední MS jsem měla v září. A ted nastává ten problém, v ordinaci jsem všemu rozuměla ale po příchodu domů jsem úplně mimo :zed:. Vím jen že dr. říkal, že nemám Cerazette už dneska brát a zbytek platíčka zlikvidovat. Jde mi ale o to kdy mám vlastně začít brát Jangee… Jelikož se MS nedostavila už tak dlouho, asi ztrácí smysl čekat na první den dalšího cyklu ( dle dr. mám 14 dní na to aby se MS dostavila, jinak mám přijít na vyvolání) a ten den začít jangee brát. Můžu jí teda začít brát už dneska místo té cerazette? Nebo mám opravdu čekat na začátek dalšího cyklu a zatím nebrat nic, popř. používat kondom? Díky za radu

Reakce:
missName
Stálice 80 příspěvků 10.11.14 16:38

Nevím, jestli jsem to pochopila správně - dr. Ti předepsal Jangee a píchl vyvolávačku? Jestli ano, počkej na MS a načni platíčko první den cyklu ;-)

wabinka
Stálice 71 příspěvků 10.11.14 17:00

Ne ne, vyvolávačku mi bude píchat až pokud ms do 14 dnů ode dneška nedorazí

missName
Stálice 80 příspěvků 10.11.14 19:11

Tak to asi budeš muset těch 14 dní vyčkat no… takže kondom to jistí :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >