Reklama

Hormonální antikoncepce Leverette a špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 19.12.17 18:09
HA Leverette a špinění

Holky, děvčata, mám menší dotaz. Nebo možná vlastně i trošku větší :lol:

Přes dva roky beru hormonální antikoncepci Leverette. Jenže už cca rok se mi stává, že vždycky druhý týden po MS (většinou v období, kdy jsem mívala ovulaci) celý týden špiním. Když jsem to oznámila v létě gyndr, bylo mi řečeno, že to může být tím, že zapomínám prášky (občas se mi stalo, že jsem jeden v měsíci zapomněla). Zkusila jsem tedy nezapomenout - nic, pak jsem se snažila i brát prášky ve stejný čas - taky nic. /Tím nic myslím to, že jsem pořád nadále špinila./

Teď ale nevím, jak to řešit - a jestli to vůbec řešit. Co se týče mě, nic zvláštního nepociťuji, cítím se fajn, HA i funguje tak, jak má - tedy, co se ochrany týče. Ale přijde mi divné, že špiním vždycky jen ten druhý týden po MS, nikdy jindy ne.

Máte zkušenosti? :think:

Reklama

Reakce:

regiiinka
Nováček 2 příspěvky 29.12.17 12:43

@Cullenova
Ja u sve stare ant. Tohle zazivala a doktorka mi zmenila prasky.
Mohla bych se prosim zeptat jak je to u leverette s mesickami? Dnes m jist 4 lek placebo a stale nic..tehotna snad nejsem pritel si dava pozor..
Jen stále mesicky nikde..
Nevite cim by to mohlo byt?

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 04.01.18 21:58

@regiiinka
Placebo začínám brát v pátek a v pondělí dostávám MS. Neboj, ona se dostaví :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >