Bolest v oblasti konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terri00
Nováček 4 příspěvky 16.12.17 18:15
Bolest v oblasti konečníku

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má podobné příznaky jako já. Je mi 17 a poslední půlrok mám vždy 1.-2. den menstruace křeče v oblasti konečníku a při vyprazdňování. Je to taková bodavá bolest, trvá jen pár sekund vždy v takových nárazech. Nevím, jestli by to mohla být endometrioza, připadá mi, že to spíš nějak souvisí s trávením- když se naobědvám, je to horší, něco jako nadýmání a pocit, že musím na toaletu, ale nejde to. pak mě ještě napadly hemeroidy, ale to by asi nebolelo jen takhle při menstruaci…jinak žádné problémy nemám, jen ten 1. den menstruace. Chystám se zajít k lékaři, ale nejdřív se chci zeptat, máte někdo podobné zkušenosti? :zed: :think:

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.12.17 19:45

Znam holku co to mela taky tak. Pry hemoroid ktery o sobe dava vedet pouze pri menzes. Nevim jestli to resila nejak dal potom. Uz vic jak 10 let nejsme v komtaktu :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama