Reklama

Bolest v oblasti konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terri00
Nováček 4 příspěvky 16.12.17 18:15
Bolest v oblasti konečníku

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má podobné příznaky jako já. Je mi 17 a poslední půlrok mám vždy 1.-2. den menstruace křeče v oblasti konečníku a při vyprazdňování. Je to taková bodavá bolest, trvá jen pár sekund vždy v takových nárazech. Nevím, jestli by to mohla být endometrioza, připadá mi, že to spíš nějak souvisí s trávením- když se naobědvám, je to horší, něco jako nadýmání a pocit, že musím na toaletu, ale nejde to. pak mě ještě napadly hemeroidy, ale to by asi nebolelo jen takhle při menstruaci…jinak žádné problémy nemám, jen ten 1. den menstruace. Chystám se zajít k lékaři, ale nejdřív se chci zeptat, máte někdo podobné zkušenosti? :zed: :think:

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 16.12.17 19:45

Znam holku co to mela taky tak. Pry hemoroid ktery o sobe dava vedet pouze pri menzes. Nevim jestli to resila nejak dal potom. Uz vic jak 10 let nejsme v komtaktu :)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >