Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
A kdybys náhodou zas někdy musela použít vložky, tak zkus Bella Perfecta světle modré nebo Bella Herbs, jsou příjemné na dotek a nic nerozedřou.
Já měla vlozku jen po dobu krvácení po revizi cca 2týdny a už při první MS (6 týdnu po zákroku) jsem si vzala tampon. Vše bylo ok
Ahoj holky. Prosím vás, jsem 3 měsíce po revizi po ZT v 9.týdnu. První MS byla hned po šestinedělí, používala jsem normálně vložky, jak mi bylo doporučeno. Teď mám přesně po 28 dnech MS znovu a chci se zeptat, jestli můžu už používat tampony?
Mám těch vložek úplně rozedřená třísla
. Prosim o zachování anonymity.
Krásné Vánoce všem