Používání tamponů druhý cyklus po revizi

Anonymní
14.12.17 15:33

Používání tamponů druhý cyklus po revizi

Ahoj holky. Prosím vás, jsem 3 měsíce po revizi po ZT v 9.týdnu. První MS byla hned po šestinedělí, používala jsem normálně vložky, jak mi bylo doporučeno. Teď mám přesně po 28 dnech MS znovu a chci se zeptat, jestli můžu už používat tampony? :oops: Mám těch vložek úplně rozedřená třísla :(. Prosim o zachování anonymity.
Krásné Vánoce všem :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15195
14.12.17 15:46

Jasně že můžeš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15434
14.12.17 15:48

Bez problémů můžeš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.17 16:49

Díkuju :lol: :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
24798
14.12.17 17:34

A kdybys náhodou zas někdy musela použít vložky, tak zkus Bella Perfecta světle modré nebo Bella Herbs, jsou příjemné na dotek a nic nerozedřou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
942
14.12.17 18:02

Já měla vlozku jen po dobu krvácení po revizi cca 2týdny a už při první MS (6 týdnu po zákroku) jsem si vzala tampon. Vše bylo ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty