Hádky s čertem, manžel je perfekcionista

104
16.12.13 08:41

Hádky s čertem

Zdravim holky. S mym manzelem jsme spolu 16.let, myslim ze mame celkem pohodovy vztah, ve kterem jsou casto treci plochy (manzel choler, ja horka hlava), ale v jadru delame kazdy to svy, a delame to dobre. Muj muz je ten typ chlapa, kteryho mi kamaradky zavidi, nepije, nekouri, ma nas rad, kdyz v nabitym programu najde misto pro rodinu, tak nevim o detech, protoze se jim umi plne venovat a postarat, se, taky vydelava celkem slusne, a navic je manualne zrucnej, jako bonus, uz od seznameni vypada porad stejne dobre, az na ty šediny, ktery mu jen pridavaji na pritazlivosti, je to ten typ slachovityho vysportovanyho dlouhana, kterej vse co sezere tak i vy…takze si myslim ze na stary kolena vedle sebe nenajdu obtloustlyho skaredyho chlapa s lahvacem v ruce. Chvalim ho proto, aby jste vedely, ze si fakt vazim co vedle sebe mam ;) ALE casto se hadame, je to perfekcionista, mame barak dva rostaky, kluci maji krouzky, potrpi si na domaci kuchyni, na buchty a kolace, nestara se vubec o chod domacnosti, o platby, banky, ucty, lekare (ani svoje) pojistovny, no zkratka je to na me, a kdyz neco nefunguje tak neskutecne rype, ale fakt jako silene, nejvic teda sleduje uklid v baraku, kazda jeho veta zacina ALCO MUZES MI RICT CO MA TOHLE ZNAMENAT a ukazuje, na prach na prstu ktery setrel z police, neco najde na miste, kde to byt nema, a uz je ohen na strese, ale ja holt sem tam nestiham, nejsem SUPERMAN, o deti se staram dobre, tady nemuze rict pul slova, a to on vi, takze v hadkach mu vzdycky reknu ze teda fajn, bude mit sterilni domacnost, navareno, ale decka budou vysedavat u tv, a na kompletni zarizovani se mu muzu taky vybodnout, at si to zkusi sam(nezkusi vubec nema prehled co, jak a kde…) No a pak celkem casty hadky jsou samozrejme kvuli sexu, nerikam ze se mi uplne nelibi, ale holt nemam jeho chute (muze denne i nekolikrat - a to si udela dobre i sam a taky nekolikrat) ale ja holt chut po hadce nebo celodennim maratonu nemam, to se hadame pak tak, ze mam chut vytahnout kudlu a bodnout ho…nedokazeme se v tomhle sladit…a je pravda, ze kdyz se to u nas rozjede sme na rozvod, ani jeden neustoupi, kazdy ma svy argumenty a nema to konce ( ty predesly hadky vetsinou urovnava on) ale co se tyka toho sexu (po 2.diteti jsem nabrala 30kg a pripadam si nevzhledna a obtloustla atd…) je to nekonecny pribeh. Jo a na zaver nikdy jsem pri sexu nemela orgazmus :oops: jezis to je zamotany, vlastne nevim co bych chtela poradit, asi jak si to vic uzit? jak se postavit k zacinajici hadce, aby se to nerozjelo do tech obratek, kdy uz fakt nevime co jsme jeste tomu druhymu nevycetli??toz tak… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1720
16.12.13 08:48

Co na to říct, očividně ho máš ráda, když ho tak chválíš na začátku, u nás funguje o všem si v klidu promluvit a udělat nějaký kompromis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
16.12.13 08:49

Já bych se s ním kvůli úklidu nehádala… kdyby mi vyčetl, že je někde prach, tak bych s klidem zašla pro prachovku, strčila mu ji do ruky a s úsměvem řekla: tak ho utři miláčku :* a šla bych si po svém.

jinak teda když to tak čtu, tak zaplať bůh za mého chlapa… ten je zas pravý opak… já nadávám, jak tu máme bordel a on na to: a kdééééééééééééé jako? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 08:58

Co ja bych dala za chlapa flegmatika, hlavne teda co se toho uklidu tyka, me to prijde jako naprosta banalita, navic vite jak je to s deckama poradek vydrzi, jen kdyz spi, nebo nejsou doma, pokud je to naopak, tak cistou domacnost neudrzite, ale musim rict, ze kdyz po me vyjede kvuli bordelu, dokaze se pak omluvit, jo a uklizet umi, ale je hodne v praci, a pak dela kolem baraku, takze to neni flakac, ale ja taky ne a ja ho taky nedrbu za to jak stavi zidku a ze nema rostrizeny sroubky v naradi, ZE?? :) jo a prachovku mu taky dam do ruky, kdyz zacne tak mu casto reknu, at si to vygruntuje sam, podle svych predstav…, on uklizet umi, to zas ne ze ne, me vadi ty vycitky, ale co teda nejvic tak je ten sex :| bylo hur kratce po porodu, ale jeho tempu zkratka nestacim, vcera mela byt vecer romantika, dopadlo to blbe, ja cucela na slunce seno, on tady demonstrativne uklizel, ja pak zalezla do loznice, nebo spis utekla a delala jsem ze spim, uvidime jestli se se mnou bude vubec vecer bavit, protoze jsem to zase zahrala do autu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
16.12.13 09:10

Rodičák bereš za „celodenní a řádnou péči o dítě do tří let“, o úklidu domácnosti tam není ani zmínka. Takže jestli se mu něco na SPOLEČNÉ domácnosti nezdá, ať taky přiloží ruku k dílu. Můj chlap si netroufne říct slůvko, protože bych mu vrazila hadr do ruky a ať se činí :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 09:11

Jo a mluvit spolu mluvime, ale je zvlastni, ze kdyz jsme v klidu, tak si odkyveme a uzname, ze ten druhy pravdu ma, na holej pupek pak prisahame, ze uz to budeme resit jako dospeli lidi s rozumem, pak zas nastane hadka a zkrat, no jak pisu nekonecnej pribeh…(italie hadr)tady je fajn, kdyz je ve vztahu jeden ten flegmos a ten druhej se holt nema s kym hadat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
16.12.13 09:28

Tak to já to mám opačně. Možná si můj manžel myslí, že se chovám tak jako jsi popsala ty svého manžela :lol: Ale já fakt dokážu vypěnit, když musím po bytě hledat různý věci, které přemístil neznámo kam. V našem bytě bydlíme 3 roky a furt se mě ptá kde najde to a kde najde ono. A když mu to řeknu a on tu věc vezme do ruky, tak je od tý doby pohřešovaná. O úklidu ani nemluvím. Mám dvouměsíční dítě a k tomu hyperaktivního psa, který dokáže během pár minut udělat z uklizeného pokoje pokoj, kde vybuchla bomba. Ale on to nevidí. Když mu řeknu, jestli by si nevzal malou ven, abych měla klid na uklízení, tak se rozhlídne, přejede očima ten bordel v pokoji a řekne: „Proč, vždyť je tady uklizeno“ :mrgreen: Ale na jeho obranu musím říct, že když se do úklidu postím, tak on se přidá. On jen nedokáže vyhodnotit, kdy už tady je bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 09:34

No a to je ono, takovych je 80% chlapu, jsou radi, ze je o deti postarano, navareno, takovy to teplo domova, kdyz je potreba je nagruntovano, kdyz mam dopoledne krouzek s mladsim, pak chystam na oslavu, varim, pecu, a odpoledne vyzvednu starsiho, jdu s nim na krouzek a pak se ucime, tak zkratka ten poradek odsunu stranou, on prijde z prace a uz je vsechno SPATNE, s detmi mi vecer pomuze je umyt ulozit, a pak ma CHUT, ja po hadce ne, a je tu dalsi hadka zase na jiny tema, no a porad dokola, jinak ja jsem kozoroh manzel beran, pry bysme spolu nemeli ani kamaradit- no a my spolu zijeme ze? :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
16.12.13 10:02

Tak my s manželem jsme taky dvě horký hlavy, pro představu já beran a on rak, taky se podle horoskopu k sobě nehodíme. My máme spokojený italský manželství, nikdy se nepohádáme kvůli důležitý věci, vždy kvůli malichernosti jako poházený ponožky atp. Teda, co máme děti, tak se hádáme o dost míň, ale když už tak to stojí za to. U nás lítaj i věci z oken, já manželovi vyházela celou šatnu, protože tam měl bordel a ne a ne si to uklidit a on my v amoku vyházel moje milované orchidee z oken, takže abys věděla, že v tom nejste sami. Máme domek, dvě děti a o chod domácnosti, děti, kroužky, oslavy, dárky, účty, jídlo se starám já a myslím si, že manžel to ocení, protože díky zázemí se taky může věnovat práci, je v práci tak 12 hodin denně a obstarává ty těžší práce okolo baráku. Úplně tě chápu, že ty hlášky o úklidu tě vytáčí. Já denně stírám kuchyň, obývák, koupelnu a stejně to nějaký špígl nýgl nemáme a ani to nejde, když se chce člověk věnovat dětem a taky, když se denně vaří. Třeba teďka mám neskutečnej nepořádek v šatně a špajze, obě děti doma, jsou nastydlý, do toho peču a chystám vánoce a nemám čas to zkrátka udělat a manžel tuhle otevřel šatnu a řekl, tady je bordel, chtělo by to uklidit, tak jsem řekla, tak se do toho můžeš pustit a už je klid.
Ohledně toho sexu nevím. Přiznám se, že se mi taky někdy nechce, ale když má manžel chuť, tak se radši přemůžu, zas tak mi to nevadí:-)Měli byste si o tom promluvit a nějak to vyladit, protože to prostě je důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.12.13 10:10

Ptám se

Ajoch - a Tvůj muž ví, že nemáš orgasmus? Řekla jsi mu to někdy? To mě přijde dost podstatné. Přiznávám, že mě by nebavil sex, kdybych v konečné fázi nedosáhla orgasmu… Možná, že kdybyste více zapracovali na Tvém vyvrcholení, sex by Tě začal více bavit a některé hádky by Vám odpadly. Je pravda, že já se po orgasmu strašně uklidním, někdy bývám nervózní, podrážděná… a pak je mi prostě dobře. Ale taky je pravda, že u nás je problém opačný, mému muži se do sexu tak často nechce jako mně, občas ho musím přemlouvat, jenže to pak není ono, taky se kvůli tomu občas pohádáme, takže si tuhle slast :oops: musím zajistit sama. No, promiň, jen mě překvapila ta Tvá zmínka o tom, že nemáš orgasmus, chápu ale že to tak je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 12:47

Lelecho, to vis ze vi, nejsme uz v pubertalnim veku, abych pred nim hrala nejaky giganticky orgasmy, takze ano vi to, a mrzi ho ze to nejde…a ja na to jakej sem v beznym zivote divoch v tomhle jsem asi konzerva… :,( stve me to, kolikrat jsem na neho ve vzteku rvala, at si nekoho najde (samozrejme ze bych mu sbalila kufry a sel by..) ale on mi pak rekne, ze by si nikoho jinyho nehledal, ze ma rad me, a ze ho to se mnou bavi a moc, njn jen ja bych potrebovala asi necim nakopnout, ale cim? neporadite?? dik :kytka: (mmch je hruza ze zenska po 35 nevi co v posteli chce a potrebuje? ) asi je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.12.13 12:49

@ajoch rozejdi se s ním hned a hlavně zablokuje peníze a majetek!!! Evidentně ti zahýbá a nechce s tučnicí nic mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 12:52

:mrgreen: :mrgreen: diky to je to spravny nakopnuti jinak kdyz tak porad skuhram asi sem si to zaslouzila, ale uz mam 15 kg dole, treba ze me zase bude pekna baba :lol: ale dik pobavilas me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.12.13 12:54
@ajoch píše: :mrgreen: :mrgreen: diky to je to spravny nakopnuti jinak kdyz tak porad skuhram asi sem si to zaslouzila, ale uz mam 15 kg dole, treba ze me zase bude pekna baba :lol: ale dik pobavilas me

kde dole? to se mu ani nedivím, že si to dělá radši sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
16.12.13 12:55

Hele nepises do spatne diskuze??…prijde mi to trosku mimo misu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat