Hamilton na den termínu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 10:06
Hamilton na den terminu?

Ahoj holcicky :srdce: zítra jdu na kontrolu a chci se zeptat jestli mi udělá aspoň Hamiltona, mám zítra první termín a vypadá to, ze se porod vůbec nechystá :roll: už jsem z toho zoufalá. Jak to s tím HH je? Udělá mi ho MUDr už v den terminu nebo se dela jen při přenášení? Popřípadě vaše zkusenosti? Děkuji vám moc :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8146 příspěvků 12.06.19 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj holcicky :srdce: zítra jdu na kontrolu a chci se zeptat jestli mi udělá aspoň Hamiltona, mám zítra první termín a vypadá to, ze se porod vůbec nechystá :roll: už jsem z toho zoufalá. Jak to s tím HH je? Udělá mi ho MUDr už v den terminu nebo se dela jen při přenášení? Popřípadě vaše zkusenosti? Děkuji vám moc :)

Asi záleží, jak který doktor. Minimálně o něj můžeš požádat. Mě ho po dohodě udělali 5 dní po termínu a stejně jsem přenášela skoro 11 :roll:

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 12.06.19 10:09

Tak hlavně záleží, jestli udělat půjde, mi nešel udělat ani ve 42. Tt :nevim:
A taky jestli je všechno ok, tak mi to přijde zbytečné, všechno má svůj čas.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 12.06.19 10:09

Tak ono zalezi, jestli Ti ho vubec bude moct udelat, ptze kdyz budes zamcena na sedm zapadu, tak Ti ho udelat nesmi :nevim:

Corty
Stálice 54 příspěvků 12.06.19 10:12

Záleží vskutku na doktorovi. Mě když jsem čekala dceru mi ho sami udělali pád dní před termínem a když to nezabralo, tak mě v den termínu objednali za dva dny na vyvolání. Dcera byla ale veliká a na mě bylo vidět jak už tím těhotenstvím trpím. Když se jich zeptáš, tak za to nic určitě nedáš a uvidíš, jak zareagují.

Katus44
Závislačka 2892 příspěvků 2 inzeráty 12.06.19 10:20

Musí se to „dole“ chystat, jinak je celý Hamilton k ničemu, jak už se tu psalo, když jsi zamčena na sedm západů, tak ti nepomůže. Ale za zeptani nic nedáš ;) Mě ho dělala Dr den před termínem, ale nepovedlo se jí to… A jiný Dr mi ho dělal den po termínu, a to už mělo úspěch :D

Marben
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 12.06.19 10:33

U obou děti mi ho udělali par dni před termínem s mým souhlasem. U obou kluků jsem do dvou dnů porodila :thumbsup:

Katy11.8
Povídálka 12 příspěvků 12.06.19 10:39

Mě dr. dělala Hamiltona dva dny před termínem kvůli těhotenské cukrovce a zároveň mě objednala za týden na vyvolání. To nakonec nebylo ani potřeba, dcerka se narodila přirozeně tři dny po Hamiltonu.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 12.06.19 10:41

Musíš být otevřená aby toi ho udělali.. ale už bych do něj nešla jednmině kdybych už hodně přenášela… dělali mi ho 39+2

hospodki
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 12.06.19 10:42

Kamarádka nedávno cca tyden před termínem, ale fakt se strašně trápila už několik měsíců od poslicku, bolesti, velké břicho… Odpoledne bylo mimco venku. Evidentně bylo vše připraveno, jenom stačil impuls… My vyhnali sexem a prochazkou, když jsem měla lehké poslíčky. Chlapovi jsem to samozřejmě neřekla, aby se necukal a nebyl nervní :lol: malej byl za 23h venku. Šel skoro o týden dřív

tulipán
Závislačka 4549 příspěvků 12.06.19 10:48

Ja nevim, me ho delali 3×, porod byl desny. Uz bych do toho nesla, nikdy.

VikiRiki
Kecalka 247 příspěvků 12.06.19 10:54

Ahoj! Pokud budes dole otevrena aspon na prst, tak nevidim duvod proc by to neslo. Ja si o nej u druhyho tehotenstvi po terminu rekla uz automaticky. Tak mi ho doktorka udelala a druhej den jsem do porodnice naklusala znova uz s kontrakcema :-) Za me furt lepsi Hamilton nez pak pilulky na vyvolani…u obou deti jsem si nechala udelat hamiltona ve 40+3 a 40+4 oba narozeni :-)

g.sandova
Kelišová 5765 příspěvků 12.06.19 11:14

Já bych tedy pockala. Mně ho lékař udělal bez souhlasu, bolelo to a stejně k ničemu, ještě před terminem

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 12.06.19 11:17

@g.sandova Mě to teda taky bolelo jako svina :?

g.sandova
Kelišová 5765 příspěvků 12.06.19 11:22

@Kajka9 mě by nevadil, že to bolí, kdyby se mě zeptal, zda ho chci. A upozornil mě, že to může bolet. Strašně jsem se lekla, zarvala jsem bolestí.
Takže příště rovnou reknu ze Hamiltona až budu chtít js

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama