Reklama

Havrani, kam se podívám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:33
Havrani kam se podívám

Ahoj…anonym jsem proto, že o tomto těhotenství ještě neví rodina ani přátelé…Nikdy jsem se nějak moc těmito věcmi nezabývala ale po dnešku mi to už vrtá hlavou…Jsou to pověry k zasmání ale i tak..když jsem čekala holku viděla jsem vrány, když kluka tak čápy…no a teď je to samý havran každý den, několikrát denně…dneska ráno na zastávce mi jeden proletěl tak nízko nad hlavou, že to byly milimetry, co chyběly aby se dotkl mých vlasů. Dcera z toho byla úplně paf. Drive jsem snad havrana viděla párkrát ale teď pořád a tak blízko…myslíte že to něco znamená?

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 01.10.18 10:36

Znamená. Winter is coming.

Fíková
Kelišová 5381 příspěvků 01.10.18 10:38

Až se začnou slétat supi, bude to teprv blbý. :lol:

stinga
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 01.10.18 10:39

jo znamená to že je podzim, tak lítají havrani :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 01.10.18 10:39

Je blizko zima, havrany přece nevidíš jen ty ;) znamená to jen bujnou fantazii

Gosi
Kelišová 5638 příspěvků 01.10.18 10:47

Havran je skoro jako vrana, ne? Ale spis si myslim, ze si toho clovek vic vsima, kdyz uz vi, ze ceka…

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 01.10.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj…anonym jsem proto, že o tomto těhotenství ještě neví rodina ani přátelé…Nikdy jsem se nějak moc těmito věcmi nezabývala ale po dnešku mi to už vrtá hlavou…Jsou to pověry k zasmání ale i tak..když jsem čekala holku viděla jsem vrány, když kluka tak čápy…no a teď je to samý havran každý den, několikrát denně…dneska ráno na zastávce mi jeden proletěl tak nízko nad hlavou, že to byly milimetry, co chyběly aby se dotkl mých vlasů. Dcera z toho byla úplně paf. Drive jsem snad havrana viděla párkrát ale teď pořád a tak blízko…myslíte že to něco znamená?

Přeci je jasné, že na podzim uvidíš spíš „vrány“ než čápy. Ostatně, co by tu dělali :mrgreen: Naopak „vrány“ se sem stahují ze severu, jsme jejich zimoviště. A stejně, to co vidíš, jsou hlavně havrani :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 01.10.18 11:30

čáp odlétá do Afriky, naopak havran přilétá ze severu. Jak prosté watsone.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:44
@Božislava píše: čáp odlétá do Afriky, naopak havran přilétá ze severu. Jak prosté watsone.

Neziju v Čechách…a dokud jsem žila,tak tam odkud pocházím jsem havrany také neviděla…ale chápu..možná by bylo lepší přečíst si v jaké sekci je tento dotaz. ;)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 01.10.18 11:53
@Anonymní píše:
Neziju v Čechách…a dokud jsem žila,tak tam odkud pocházím jsem havrany také neviděla…ale chápu..možná by bylo lepší přečíst si v jaké sekci je tento dotaz. ;)

Nevím v jaké zemi žiješ, ale přílet Havranů ze severu signalizuje podzim a přílet čápů z Afriky jaro.

zaludova
Kecalka 176 příspěvků 01.10.18 14:21

A nebydlíš náhodou ve východních Čechách?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 01.10.18 14:25

Když máš na blízku havrana, tak se určitě stane něco pěkného :D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 01.10.18 14:30
@Anonymní píše:
Neziju v Čechách…a dokud jsem žila,tak tam odkud pocházím jsem havrany také neviděla…ale chápu..možná by bylo lepší přečíst si v jaké sekci je tento dotaz. ;)

u nás jsou havrani celoročně, každý den je potkávám. Ona zase sekce tajemna neznamená, že záhady vidíme i v naprosto běžném zvířeti. Věřím tomu, že i u vás budou havrani zcela normální úkaz ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >