Házení s kojencem

Anonymní
2.2.20 12:39

Hazeni s kojencem

Ahoj. Muj chlap je normalni deb*. Mame 2 mesicni mimi a nevim proc, ale napadlo ho lehce nadhodit v rukou par cm a dvakrat. Maly neplakal. Ihned jsem si ho vzala a chlapovi vynadala, slibil ze to delat nebude a ze se prece nemuze nic stat. Jak to muze nekoho vubec napadnout tohle? Ted se jeste divi malyho furt pozoruju a jeste ma rejpave kecy, ze na nej radsi sahat nebude. Popravde uz se bojim mu ho sverit twl. A myslite ze se nic nemuze stat kdyz to bylo par vterin?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1676
2.2.20 12:40

Nejsi moc uzkostliva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
2.2.20 12:45

Chudak otec ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
2.2.20 12:47

To se s tak malým dítětem nedělá, nechápu čemu se podivujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 12:49

Tak malé miminko bych nenadhazovala, taky by mi to vadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
2.2.20 12:50

A je potreba kvuli tomu tak vysilovat? Dvakrat a par cm, co se mu mohlo asi tak stat, ze ho tak bedlive pozoruje a z manzela dela hlupaka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Muj chlap je normalni deb*. Mame 2 mesicni mimi a nevim proc, ale napadlo ho lehce nadhodit v rukou par cm a dvakrat. Maly neplakal. Ihned jsem si ho vzala a chlapovi vynadala, slibil ze to delat nebude a ze se prece nemuze nic stat. Jak to muze nekoho vubec napadnout tohle? Ted se jeste divi malyho furt pozoruju a jeste ma rejpave kecy, ze na nej radsi sahat nebude. Popravde uz se bojim mu ho sverit twl. A myslite ze se nic nemuze stat kdyz to bylo par vterin?

Ať to nedělá. Syndrom třeseného dítěte není fikce a u takového prcka stačí málo. Už dvakrát jsem v práci viděla mimino s nakrvácením do mozku a očí. A rodiče vždy přece jenom malinko… Řeší to pak sociálka i policie. A věř, že taková blbá rádoby legrace, za ty potíže fakt nestojí. A to radši nemluvím o tom, jaké následky to může zanechat na dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
@mroe píše:
A je potreba kvuli tomu tak vysilovat? Dvakrat a par cm, co se mu mohlo asi tak stat, ze ho tak bedlive pozoruje a z manzela dela hlupaka?

S tak malým miminkem se neháže ani pár cm a co by se mohlo stát, se můžeš dočíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak svěřit mu ho budeš muset, je to jeho otec. Jen příště místo ječení normálně řekni, že to či ono by se dělat nemělo a proč. Tátové nemají tolik načteno o zacházení s miminkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382

Jste blázni oba. Jemu vysvětli, že se s dítětem nehazi a ty se hoď do klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1295

Stačilo ho poprosit, ať to nedělá. Scéna myslím není potřeba. Chlapi občas mají takový nápady. Můj zase dával dítěti k jídlu co nemá. Prostě řeknu, ať to nedělá a proč a víc neřeším. Je to i jeho dítě, ne jen moje. Děti se do vzduchu vyhazují, jen větší. To mu třeba stačí říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23067
2.2.20 12:52
@Anonymní píše:

S tak malým dítětem bych neházela, už jen proto, že sotva drží hlavičku. Já jsem se řídila manipulací s miminkem podle Kiedroňové, takže ani chlap neměl takové nápady, když viděl, jak je s ním zacházeno. Nejspíš to někde viděl na videu a myslel si, že je to dobrý nápad :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11746
2.2.20 12:52

Zas to nedramatizuj, řekni mu at na házení ještě pár měsíců vydrží a klid. Nejhorší je hysterická ženská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 12:53
@debra.morgan píše:
Zas to nedramatizuj, řekni mu at na házení ještě pár měsíců vydrží a klid. Nejhorší je hysterická ženská.

Za pc je každá klidná, zvlášť když se jedná o cizí dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11746
2.2.20 12:54
@Kfětoslava píše:
Za pc je každá klidná, zvlášť když se jedná o cizí dítě

to víš, že jo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit