Hcg krevní testy

3159
6.6.17 15:53

hcg krevní testy

Ahoj holky,

chci se zeptat jsem 3 měsíce po revizi… 2 ms normální začali jsme se snažit ms jsem měla dostat 2.6 od 28.5 jsem měla slabé špinění jela jsem na gyndu, že jsem možná těhotná, že jsem viděla uplně slaboučkého (nikod jiný ducha neviděl) a ona mi řekla, že začíná ms… 2.6 ráno jsem se rozkrvácela dnes jsem ještě špinila byla jsem na rtg bederní páteře 4× snímek no a přijedu domu a nenapadne mě nic jiného než si udělat test a on slabý duch, ale viditelný pro více lidí. Jela jsem na gyndu na hcg z krve a tam jsem si teď volala a výsledek prý negativní je to možné? 100% už by to tam bylo z té krve poznat? bojím se jestli to je 100% sestra mi řekla negativní a položila, ale nevím jestli by se to už ukázalo nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5883
6.6.17 16:05

Mohlo to byt biochemicke tehu a odeslo to s menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17589
6.6.17 16:32

Nebo jsi vubec tehotna nebyla, kdyz je HCG negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
6.6.17 16:50

No já jsem, ale měla dneska toho ducha což mě překvapilo, že byl tak silný když ještě špiním… 29. byl uplně miniaturní, že jsem musela natáčet tenhle byl viditelný pouhýám okem… Je možné, že z krve to ještě není poznat, že jsem těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
6.6.17 17:02

@karkarka @mroe Takže test z krve je 100%?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17589
6.6.17 17:55
@Sofie92 píše:
@karkarka @mroe Takže test z krve je 100%?

100% neni na svete nic. Ale pokud srovnavas test z krve a test hodnoceny okem, je odpoved jasna a jednoznacna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 17:46

poradte mi prosim

Ahoj prosim mam dotaz.. Pred tydnem jsem si delala tehotensky test a vysel pozitivni delala jsem si i ten co ukaze bud plus nebo minus a opet vysel pozitivni. byla jsem dnes u lekare podle posledni MS bych mela byt dnes presne 5 tyden na ultrazvuku nic nevidel jen rekl ze asi budu podle te sliznice nebo co..ale ze zatim nic nevidi ze je bud brzo a nebo by bylo mimodelozni tehotenstvi chci se zeptat ve ctvrtek si mam zavolat jak dopadla krev hcg podle krve poznaji jestli je vse v poradku? mam strach :( dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
14.6.17 07:34

@sabunka244 Ahoj. but v klidu…Proč si tam chodila tak brzo?
No uvidí hodnotu HCG…U mě taky nic neviděli byla jsme v 5 tt jen sliznici al ejá jsem tam byla protože jsme myslela že jsem tak 7tt (no dlouhé nepravidelné cykly.. ) a pak za 2 týdny a bylo už i srdíčko… krev mi vůbec ani nebrala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama