Test negativní a jcg v krvi méne než 1

129
22.11.19 14:06

Hcg mene nez 1

Ahoj vsem, jdu si pro zkusenosti. Mam 6 den zpozdeni. Test negativni a jcg v krvi mene nez 1. Na ultrazvuku zvetsena a rozsirena sliznice, doktor mi rekl, ze takto vypada pocinajici tehotenstvi, ale hodnotu hcg jeste neznal. Muze to byt treba hodne v zacatku? Ovulaci nevim kdy mam, nesleduji to a posledni sex byl pred tydnem. Mohla by ta ovulace probehnout takhle pred menstruaci a neco se tam treba chysta a hcg stoupne? Nemela to tak nektera z vas? Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52431
22.11.19 14:30

V každém případě byla nejspíš posunutá ovulace. Pokud by byla včas a k otěhotnění nedošlo, už by dorazila MS. A pokud by došlo, tak už by nebylo hCG nula. Jinak sliznice v počátku těhotenství vypadá podobně jako před MS. Takže vzhledem k negativním testům pravděpodobně těhotná nebudeš, i když šance, že se něco ještě vyklube z toho sexu před týdnem, není nulová, ale v současné chvíli těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
22.11.19 14:40

Ne ta hodnota je tak strašně nízká, pod hodnotu 5 (někde až 10) je to negativní. Na to ze mas 6 dní zpoždění je to málo na to, abys byla těhotná. To bys musela mít ovulaci někdy až po tom zpoždění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
22.11.19 14:58
@Kriss Tina píše:
Ne ta hodnota je tak strašně nízká, pod hodnotu 5 (někde až 10) je to negativní. Na to ze mas 6 dní zpoždění je to málo na to, abys byla těhotná. To bys musela mít ovulaci někdy až po tom zpoždění :think:

Doktori rikaji, ze hcg je prokazatelne az 8-10 dni po oplodneni. To by znamenalo, ze pokud jsem otehotnela v sobotu neni to jeste ani 7 dnu. Proto se ptam jestli to tak nekdo mel. Tohle vsechno vim a nasla jsem si na netu, spis me zajimaly zkusenosti tech, kteri to tak meli. Ale dekuji za odpoved. Ze by ovulace byla tesne pred menstruaci mysliis jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52431
22.11.19 16:06

Ano, ale pokud bys otěhotněla ze styku před 7 dny, tak se to na sliznici ještě určitě neprojeví. A definuj otěhotnění, pro mě je těhotenství od okamžiku, kdy se vajíčko uhnízdí v děloze, a to už není hCG nula. Oplodněné vajíčko ve vejcovodu ještě žádné změny na sliznici neudělá, takže to, co viděl doktor, s těhotenstvím nesouvisí, pokud v tom okamžiku bylo hCG negativní. Momentálně bys byla v té 15% naději, že došlo k oplodnění a něco z toho bude - pokud opravdu byla tak vhodně (cca o tři týdny) posunutá ovulace, což by byla opravdu náhoda, takže reálné procento šance bude ještě o dost nižší. Nikoliv nulové, ale hodně nízké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat