Reklama

HCG v době očekávané menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 16:51
hCG v době očekávané menstruace

Zdravím všechny,

nenapadlo by mě, že budu přidávat takový příspěvek, ale už to tak vypadá - jsem těhotná :) Dneska jsem si dělala ráno dva těhotenské testy, oba jasně pozitivní. Přesto jsem šla pro klid na krev a hodnota hCG byla skoro 1000. Upřímně, miminko jsme ještě tak 2-3 roky neplánovali, takže už jen to, že jsem těhotná byl šok. Teď ale už k otázce…Koukala jsem na net a je mi jasné, že rozpětí hCG je u každého úplně individuální, ale stejně mi přijde nějaké vysoké… Ohlížela jsem se zpátky, kdy jsem do toho tak mohla přijít a nakonec jsme si s partnerem vzpomněli na jeden den, kdy jsme nepřerušovali (nicméně i tak se chráním pesarem). Dopočítala jsem to a vycházelo to na 11. den cyklu. Dnes je 30. den a normálně mám cyklus dlouhý tak 28-29 dní - takže bych byla maximálně 19. DPO, pokud to správně počítám a chápu…Budu ráda za každou, opravdu každou reakci, protože jsem momentálně úplně v šoku a vůbec tomu nerozumím :roll: Děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 16:54

Tak vyšší hcg je v případě dvojčat, můžu někde vyhrabat, kolik jsem měla, jestli chceš (čekám dvě), ale myslím, že to není zase tak průkazné :kytka:

Karleon
Kelišová 5276 příspěvků 19.01.17 16:54

Myslím, že je to úplně v pořádku já mám ovulaci 12. den a menstruace mi přichází až 16. den po ní. Podle mě je tedy hodnota akorát a můžeš se těšit na miminko.

Karleon
Kelišová 5276 příspěvků 19.01.17 16:58

Ještě doplním, že jsem měla 18 dnů po ovulaci vidět na ultrazvuku malou dutinku a ta bývá vidět okolo hodnot 1000, takže to fakt vychází v pohodě i na jednočetné těhotenství.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 17:00
@Karleon píše:
Ještě doplním, že jsem měla 18 dnů po ovulaci vidět na ultrazvuku malou dutinku a ta bývá vidět okolo hodnot 1000, takže to fakt vychází v pohodě i na jednočetné těhotenství.

U dvojčat to pak hlavně rychle stoupá, takže to jde poznat spíš z více odběrů. Já byla jen na jednom a ten mi přišel v pohodě, kdybych šla ještě na jeden, nedozvěděla bych se překvapení až těsně před 1. screeningem.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:07
l

Holky, to jste mě uklidnila, já byla ráno úplně hotová i z toho jednoho…Teď už si začínám zvykat, ale dvě by mě asi posadily na zadek :D Každopádně po víkendu jdu ke svému gynekologovi…Bude už na ultrazvuku něco vidět?

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 17:20

@Patie
ona hlavme jedna hodnota sama o sobe nic neznamena. U HCG je nutna kontrola a posoudit dynamiku rustu. Chytre knihy rikaji ze narust by mel byt ASI dvojnásobný jednou za dva dny. takze pokud jsi byla dnes byla by idealni doba v sobotu a posoudit toto. Rychlejsi narust byva opravdu u dvojcat.
Na utz je podle mne brzy. jsi ve 4. tydnu. Prvni utz se delava ten sesty tyden k posouzeni jestli je tehotenstvi v deloze. jeste o tyden pozdeji uz byva videt i srdecní akce.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 17:21
@Patie píše:
Holky, to jste mě uklidnila, já byla ráno úplně hotová i z toho jednoho…Teď už si začínám zvykat, ale dvě by mě asi posadily na zadek :D Každopádně po víkendu jdu ke svému gynekologovi…Bude už na ultrazvuku něco vidět?

Já bych šla až za dva týdny :nevim: a pokud jde o dvojčata, tak ta mi zjistili až na třetím ultrazvuku :mrgreen:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:25

Takže myslíte, že na gyndu zatím vůbec chodit nemám? Já jsem právě někde četla, že od 1000 jednotek už je právě něco vidět ;)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 19.01.17 17:30
@Patie píše:
Takže myslíte, že na gyndu zatím vůbec chodit nemám? Já jsem právě někde četla, že od 1000 jednotek už je právě něco vidět ;)

Zkusit to můžeš, ale já raději šla později, abych viděla už i srdeční akci a nestresovala se tím, že tam zatím bylo vidět prd. Volala si už na gyndu? Sestra ti třeba poví, kdy je nejlepší přijít ;)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 17:34

@Patie
to se ale neridi vyskou HCG prave proto ze to HCG ma pro jednotliva obdobi siroke rozmezi. tzn ze urcitou hodnotu muze mi maminka ve ctvrtem tydnu, stejne jako v sestem.
To je opravdu delkou od poceti potazmo posledni MS. Takle brzy uvidi jen vysokou sliznici a ty budes na nervy. Ja mela se tretim ditetem v sestem tydnu vstupne HCG 333, tvrdil dr ze je to malo a ze je to nejspis neprosperujici. Nebo ze jsem otehotnela pozdeji. tak to jsem vedela dost presne ze pozdeji ne. Tak jsem se pripravila na nejhorsi a nase dvoulete neprosperujici thotenstvi mi tu ted leze na klin :lol:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:42

Jak to tak vidím, nejlepší bude tam zavolat a domluvit se sestřičkou :) Děkuju všem za odpovědi!

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:43

@terezahlavackova S tím neprosperujícím těhotenstvím lezoucím po klíně jsi mě teda pobavila :lol: :lol:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 18:13

Ale stejně tomu nerozumím…Já mám teď zkouškové, takových cigaret, co jsem vykouřila, energy, co jsem vypila, nedostatek spánku, stresy…A zrovna tenhle měsíc se tam uchytí mrňous :)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 18:54

@Patie
To ony to ty deti delaji natruc. Zejmena kdyz se to „nehodi“ tak se proste „prihodi“ :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama