Krátká menstruace, že by možné těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 19.01.17 09:00
Krátká menstruace, že by možné teho

Ahoj,
Měla jsem v prosinci a teď i v lednu dvoudenní menstruaci normálně ji mám 7 dnů a to i jak před těhotenstvím tak i po porodu byla standartně 6-7 dní ani méně ani více… Je možné že je tam další miminko? Příští týden jdu má preventivní prohlídku tak uvidím co se dozvím, jestli je to nějaký problém (nemoc)bránící otěhotnění či je tam třebas skutečně miminko. Pokud nejsem paranoidní tak pociťuji i některé příznaky. :nevim:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 19.01.17 09:02

Kup si test

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.01.17 09:06

Také bych si udělala test a uvidíš ten příští týden u Dr.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 19.01.17 09:26

@herecka1 tak v prosinci to klidne mohlo byt uhnizdeni vajicka - taky jsem mela „Menses“ 3 dny a ted v lednu to teda netusim, klidne muzes trochu krvacet i pres tehu. Spinila jsi nejak mezi tim? Jinak samozrejme testuj.

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 19.01.17 09:30

Nešpinila bylo to takový stejný jako na začátku menstruace a slabší, ale pouze ty dva dny poslední normální byla 18.11. 7 dní. No ono už je to jedno stim testem když už tam jdu a navíc si Můj doktor účtuje poplatek i když kolegyně z práce to má bez poplatků tak dávat skoro 50 2× je nesmysl. To už to napětí vydržím jen jsem chtěla jestli stim některá zvvás má zkušenosti.

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.01.17 09:37

Jako já měla takovou krátkou menstruaci teď začátkem ledna, s tím, že jsem 2.1. dobrala normálně HA, menstruaci jsem měla mít 5.1., ale dostala jsem ji až 7.1. a trvala jen jeden a půl dne. Od té doby mě každý den bolí v podbřišku, ale testů jsem si dělala několik a všechny negativní. K doktorovi jdu příští týden, tak taky uvidím co bude a co ne. Může to být cokoli asi. Tobě přeji, ať ti to dopadne podle toho co si přeješ :)

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 19.01.17 09:40

@Dady20 Děkuji holčičku si přejeme k chlapečkovi, víš Já antikoncepci neberu když už jedno mám a chceme druhý tak uvidíme co se dovíme

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.01.17 09:42

@herecka1 Já právě už teď také ne, řekla jsem si, že to zkusíme. O to víc mě ale znepokojuje, že jsem teď tu menstruaci měla mít jako vždy ještě při HA a bylo to takové divné. Tobě ať to tedy vyjde a pak dej vědět :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 19.01.17 09:43

Já už jsem taky zmagořelá :zed: normálně krvácím tak 2-3 dny a 2 dny špiním.. Ted jsem krvácela od pondělí od rána do úterý do odpoledne (použila jsem jen tři tampony) a od úterý od odpoledne pouze špiním, ted už skoro nic. Bolesti podbříšku mám.. Testy jsem zkusila i ted po té záhadné ms a nic.. ovu měla být 6.1 Prsa mě před ms boleli hrozně, to přešlo, zůstal podbříšek.. kéž by kéž by.. ale naděje už si moc nedělám, když je stále negativní :?

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 19.01.17 09:45

@Dady20 tobě taky držím palce s miminkem :kytka:

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.01.17 09:50

@herecka1 děkuji :) bylo by to první. Od té opožděné MS jsem si dělala naděje, že to mohlo klapnout úplně náhodou, ale po tolika testech co jsem si udělala je šance malinká :(. Jen doufám, že tam nebudu mít nějaký problém skrz ty nynější bolesti a krátkou MS.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.01.17 09:54

Kup si test. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >