Pila jsem v šestém týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saruška. V
Nováček 2 příspěvky 19.01.17 12:06
Pila jsem v šestém týdnu..

Mám dotaz, než jsem zjistila, že čekáme mimi jsem pila. Ne nějak ve velké míře, ale měli jsme rodinou oslavu. Proběhlo pár malých piv a asi čtyři panáky. A týden poté jsem si s kamarády zašla na pivko a dala jsem si jedno malé. A dva dny nato jsem zjistila, že jsem těhotná, hned jsem přestala s kouřením, alkohol mi nesmí přes práh… Ale podle doktora, když jsem na kontrole už to byl šestý týden. Mám strach o malé.. :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 19.01.17 12:10

Nebojte, problém je pravidelné pití a ne jedna oslava a malé pivo.

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 19.01.17 12:13

Obe deti jsem poradne zapila, kdyz jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna a obe jsou zdrave :) a to male pivo? mne bylo schvaleno doktorem v tehotenstvi, takze z toho uz si hlavu vuuuuubec nelamej :)

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 19.01.17 12:13

Obe deti jsem poradne zapila, kdyz jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna a obe jsou zdrave :) a to male pivo? mne bylo schvaleno doktorem v tehotenstvi, takze z toho uz si hlavu vuuuuubec nelamej :)

Jogrr
Závislačka 4316 příspěvků 19.01.17 12:14

Kliiiid, ja jsem ve 38 a neco tt a klidne si dam sklenicku Aperolu, deci portskeho apod.
Kolikrat zena mnohem dele nevi, ze je v ocekavani a da si alkoholu mnohem vic, nez jsi mela Ty.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 19.01.17 12:20

Mám kamarádku, které to také netušila. Stihla zapít svatbu kamarádky, svoji rozlučku a svoji svatbu. Má zdravou holčičku :-)

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 19.01.17 12:22

To že jsem těhotná jsem se dozvěděla den po vánočním večírku kde tekl alkohol proudem… a ani před tím sem svatá nebyla :mavam: :mavam:

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 19.01.17 12:24

Já jsem se loučila s kamarádčinou svobodou v 7.tt,aniž bych věděla, že jsem v tom. :mrgreen: A upřímně, vypila jsem víc, než dvě deci vína…o hodně víc… :mrgreen: :poblion:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.01.17 12:24

Při obou jsem na začátku pila a i jsem si u toho zapálila dcera je zdravá syn v břiše prospívá, dokonce je ve váze napřed takže bych se nebála ;) Na Vánoce i na Silvestra jsem si dala i Bohemku dvě skleničky takže tak :mavam:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 19.01.17 12:27

Já těhotenství zjistila po Novém roce. Takže jistě nemusím dodávat, co bylo předtím: Silvestr, Vánoce…všude nějaký přípitek a svařák. U prvního dítka jsme zase slavili narozky kolegy a o skleničkách vína to rozhodně nebylo. Myslím, že před zjištěním těhotenstvím pila valná většina z nás. ;)

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 19.01.17 12:35
@Saruška. V píše:
Mám dotaz, než jsem zjistila, že čekáme mimi jsem pila. Ne nějak ve velké míře, ale měli jsme rodinou oslavu. Proběhlo pár malých piv a asi čtyři panáky. A týden poté jsem si s kamarády zašla na pivko a dala jsem si jedno malé. A dva dny nato jsem zjistila, že jsem těhotná, hned jsem přestala s kouřením, alkohol mi nesmí přes práh… Ale podle doktora, když jsem na kontrole už to byl šestý týden. Mám strach o malé.. :(

Neboj. Já se deset dní před tím než jsem v pátém týdnu zjistila těhu zřídila jak zákon káže ( ne nejsem alkoholik, ale byla jsem tak vytočená, že jsem prostě musela :mrgreen: ), dva dny jsem se dostávala z opice a pak ještě tahala s mamkou těžký gauč a vše v pohodě :) taky jak jsem pak zjistila, že jsem těhotná jsem se bála, ale vše v pořádku :) tak neboj :)

Příspěvek upraven 19.01.17 v 12:37

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 19.01.17 12:35

Ja byla těhotná v době vánočních večírku. A ze jsem jich vymetla :oops: zjistila jsem to az na stedry den a to uz bylo trochu pozdě :D syn je úplně v pořádku

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 19.01.17 12:44

Já na pozitivní test koukala s pořádnou kocovinou :mrgreen: i v průběhu těhotenství jsem si kvůli tlaku na doporučení doktora dala jednou týdně deci vína :-) když nebudeš chlastat první ligu celé těhotenství, tak se nic nestane :) hodně znáš zjistilo těhotenství později a normálně ty první dva měsíce díky tomu občas pily :hug: A gratuluji :kytka:

Marba
Kecalka 493 příspěvků 19.01.17 12:56

Ze zacatku je to vsechno nebo nic, kdyby ten alkohol mel plod nebo jeste embrio nejak poskodit, tak uz by jsi to zjistila. Neboj vse bude v poradku ja si taky v tehu obcas dala decku vina, male pivko a dcera je zdrava

murra
Kecalka 389 příspěvků 18 inzerátů 19.01.17 13:01

Ono se pití alkoholu v těhotenství trochu démonizuje. Sem tam sklenička nevadí. Mě doktorka dokonce doporučila červené víno na nízký tlak.
Různé šlodlivé vlivy v prvním trimestru většinou fungují na principu „buď a nebo“ - buď dojde k samovolnému potratu, nebo je mimi v pořádku. Takže klid, miminku jsi neublížila.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >