Hcg v krvi - hodnota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 09:56
Hcg v krvi - hodnota

Ahoj, mam cca 13-14 dní o ovulaci. Ve ctvrtek test negativni, ale mela jsem lehke bolesti podbrisku. O vikendu jsme ale byli na ture (jsme zvykli a chodime cca 1× za 14 dni), takze telo je zvykle, ale i tak.
V nedeli pozitivni tt (carky ani slabe ani silne), v pondeli rano carky silnejsi. V pondeli jsem byla na krvi a na prohlidce (na utz je videt mala dutinka), v utery jsem volala na krev a hodnotu mam 239,6, mam byt v klidu.
Je mozne, ze se muze stat, ze bude neco spatne, kvuli ture? (Cca 15 km)
Sem tam mam slaboulinky naruzovely vytok a obcas poboliva bricho jako pri ms.
O miminko se snazime 4 mesice a pred tim jsem brala 9 let ha.
Na dalsi prohlidku jdu dalsi pondeli.
Dekuji.

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12222 příspěvků 28.08.19 10:00

Ne jestli se něco pokazí tak túra na to vliv mít nebude. Jestli jsi zvyklá chodit, tak takové procházky by neměli být problém po celou dobu těhotenství. Později akorát nesmíš zvedat těžké věci (ale já třeba do 8tt zvedala v práci nemohouci lidi a nic se nestalo, po tom 8tt už mi to dr nedoporučovala).

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 28.08.19 10:01

To víš, že buď v klidu, dál si sportuj a choď na tůry. Gratuluju. Tůry těhotenství nijak neublíží

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 10:11

@Kriss Tina dekuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 10:12

@Šáruší dekuji

Kačus82
Echt Kelišová 7738 příspěvků 28.08.19 10:16

Gratuluju :kytka:, ja teda po + tt jela závody na bezkach a to moje telo fakt zvykle nebylo :mrgreen: ted jsem se zase trmacela letadlem na sluzebku a autobusem pres celou Evropu, no ble, a na rizikaci jsem kvuli uplne necemu jinemu :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 47621 příspěvků 28.08.19 10:17

Ne, túra fakt žádný negativní vliv mít nebude :) budeš-li mít bezproblémové těhotenství, můžeš chodit po túrách, co jen ti tělo dovolí (ono si pak řekne, neboj), klidně až do porodu. A 15 km je nic, pokud to nesprintuješ třikrát na Sněžku tam a zpět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 10:27

Moc vsem dekuji, uklidnily jste me.. :)
Co se tyce toho vytoku - behem vikendu a pondeli byl lehce nahnedly a od vcera je jako naruzovela voda - obcas fakt malinko a obcas vic ruzovy.
Muze to taky neco znamenat? Krome mensich bolesti mi je jinak fajn.

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 4480 příspěvků 28.08.19 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mam cca 13-14 dní o ovulaci. Ve ctvrtek test negativni, ale mela jsem lehke bolesti podbrisku. O vikendu jsme ale byli na ture (jsme zvykli a chodime cca 1× za 14 dni), takze telo je zvykle, ale i tak.
V nedeli pozitivni tt (carky ani slabe ani silne), v pondeli rano carky silnejsi. V pondeli jsem byla na krvi a na prohlidce (na utz je videt mala dutinka), v utery jsem volala na krev a hodnotu mam 239,6, mam byt v klidu.
Je mozne, ze se muze stat, ze bude neco spatne, kvuli ture? (Cca 15 km)
Sem tam mam slaboulinky naruzovely vytok a obcas poboliva bricho jako pri ms.
O miminko se snazime 4 mesice a pred tim jsem brala 9 let ha.
Na dalsi prohlidku jdu dalsi pondeli.
Dekuji.

Urcite se nic stat nemůže v takto ranem stádiu. Pokud budes moc dal chodit na tury atd zalezi jsk se tve těhotenství bude vyvíjet.

Váš příspěvek
Reklama