Suchost > těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:34
Suchost > těhotenství?

Zdravím :)

Možná budu vypadat jako úplnej debil, ale s kamarádkou probíráme, jestli by se vaginální suchost mohla brát jako příznak těhotenství. Jedna naše známá to tak prý v těhotenství měla, ale kdo ví, jak to bylo.

Mám hroznou chuť na sex, pobolívá mě v podbřišku a k večeru začnu vždycky “téct”. Prostě mám takovej bělavej výtok. Myslela jsem si, že to bude ovu, ale jinak během dne sucho, při sexu taky ačkoli jsem hodně vzrušená, tak jsem taky suchá. Nevím, co by to mohlo být. My jsme se teď začali o mimi teprve snažit, tak nevím..

Měli jste to některá v těhotenství?

Reakce:
Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 27.08.19 21:07

Já nevím, podle výtoku nebo suchosti se to asi nedá úplně poznat, každá žena to může mít jinak…já mám třeba často bílé krémové výtoky, jak třeba popisuje hodně žen na začátku těhotenství, a těhotná nejsem, prostě to tak mám… :nevim: test jsi zkoušela? protože ten ti asi to poví nejlépe, jak jsi na tom…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:36
@Malaika1234 píše:
Já nevím, podle výtoku nebo suchosti se to asi nedá úplně poznat, každá žena to může mít jinak…já mám třeba často bílé krémové výtoky, jak třeba popisuje hodně žen na začátku těhotenství, a těhotná nejsem, prostě to tak mám… :nevim: test jsi zkoušela? protože ten ti asi to poví nejlépe, jak jsi na tom…

Myslím si, že je ještě brzy. Ale dám tomu ještě pár dní a určitě si ho udělám. :smile:

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 27.08.19 21:40
@Anonymní píše:
Myslím si, že je ještě brzy. Ale dám tomu ještě pár dní a určitě si ho udělám. :smile:

ok, tak uvidíš, jak dlouho máš po ovulaci? Případně jak dlouho po posledním styku? Většinou tak 10-14 dní po ovulaci by tam už něco mělo být, 2-3 týdny po styku taky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:45
@Malaika1234 píše:
ok, tak uvidíš, jak dlouho máš po ovulaci? Případně jak dlouho po posledním styku? Většinou tak 10-14 dní po ovulaci by tam už něco mělo být, 2-3 týdny po styku taky…

Po ovulaci cca a tyden a poslední styk proběhl včera no.. ale prave když jsem mela ovulaci pohlavní styk proběhl taky. Mens mam mít za 12 dni cca, takže ještě času dost.

Jinak k ty suchosti.. přijde mi to divny, protoze jinak jsme vetsinou “vlhka” tak nejak furt.. :sweat_smile:

Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 27.08.19 21:50
@Anonymní píše:

To seš první holka, která píše, že je ještě na test brzy a že počkáš. :potlesk: Hurá. Většinou si to ty „snažilky“ chcou dělat už po sexu, jestli náhodou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:52
@Wanheda píše:
To seš první holka, která píše, že je ještě na test brzy a že počkáš. :potlesk: Hurá. Většinou si to ty „snažilky“ chcou dělat už po sexu, jestli náhodou.

No mám nutkání, neříkám, že ne. :sweat_smile: Ale nechci si ho dělat, protože vím, že bych mohla bejt pak třeba hodně zklamaná.. Takže se snazim to vydržet. :grin:

Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 27.08.19 21:56
@Anonymní píše:
No mám nutkání, neříkám, že ne. :sweat_smile: Ale nechci si ho dělat, protože vím, že bych mohla bejt pak třeba hodně zklamaná.. Takže se snazim to vydržet. :grin:

Tak jasný, ale takový ty články o snažení a jak mají hned příznaky a nafouklý břicha a jestli jsou těhotné, i když test byl negativní. :pocitac: Takže konečně po dlouhý době někdo normální. :palec: :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 8992 příspěvků 27.08.19 22:10

Jo je to úplně blbej dotaz. Podle toho nic nepoznas

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 27.08.19 22:39
@Anonymní píše:
Po ovulaci cca a tyden a poslední styk proběhl včera no.. ale prave když jsem mela ovulaci pohlavní styk proběhl taky. Mens mam mít za 12 dni cca, takže ještě času dost.Jinak k ty suchosti.. přijde mi to divny, protoze jinak jsme vetsinou “vlhka” tak nejak furt.. :sweat_smile:

jo, tak to bude ještě brzy no, jako zdá se mi to i trochi brzy na nějaké příznaky, ale tak možné je všechno, když tady pročítám některé ty diskuze…tak uvidíš, jak to dopadne, ale podle té suchosti bych se asi moc neřídila, z výtoku nebo nevýtoku toho fakt moc nevykoukáš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 00:34
@Anonymní píše:
Jinak k ty suchosti.. přijde mi to divny, protoze jinak jsme vetsinou “vlhka” tak nejak furt.. :sweat_smile:

Já obvykle taky a teď mám stejný problém jako ty. Ale chlapa mám od června pracovně v zahraničí a těhotná fakt, fakt, fakt nejsem :D

Váš příspěvek
Reklama