Helicobacter Pilori

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyn.S
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.09.14 12:16
Helicobacter Pilori

Dobrý den,

po vleklých potížích trávicího ústrojí mi byla zjištěna bakterie Helicobacter Pilori. Beru antibiotika tak snad se toho zbavím. Mám ale dotaz, nemůže to mít i můj manžel - kterému to nic nedělá? Můžu to dostat nazpátek?
Díky moc,
Kristýna

Reakce:
BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 24.09.14 12:29

Odpoved na obe otazky je ano, reinfekce u dospelych je ale vzacna.

smutná máma
Kelišová 5218 příspěvků 63 inzerátů 24.09.14 12:30

@Kristyn.S může to mít manžel

Kristyn.S
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.09.14 12:45

Dobrý den, děkuji za info. Já jsem se dočetla (a říkal mi to i gastroenterolog), že hodně lidí to má a nic mu to nedělá - což je případ manžela - nemá žádné příznaky a je ok. Já jsem se bála, že po vyléčení to dostanu zpátky, ale jak píšete @BellinkaX tak jsem nalezla v jedné studii že Reinfekce po eradikaci (léčbě) je spíše vzácná..takže se mi ulevilo :-) ale pokud manžel bude mít nějaké problémy s břichem, tak ho tam poženu! :-)

klaudiapar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.15 12:23

@Kristyn.S Na bakterii helicobacter pylori je dobrý přípravek Pylox. Mně to zabralo skvěle a nemusela sem užívat trojkombinaci antibiotik. Dá se užívat i preventivně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >