Helicobacter pylori bez antibiotik

Anonymní
4.1.20 00:04

Helicobacter pylori bez antibiotik

Mate nekdo zkusenost co na Helicobactera pylori pomohlo? Ve stredu mi doktorka rekla ze ho mam a napsala troje prasky. Dvoje z toho jsou antibiotika. V diskusich se hodne pise o tech Masticlife kapslich. Bral jste je nekdo? Pomohlo vam to?
Nic moc jineho jsem nenasla.
Poradte, rada bych se antibiotikum vyhla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24870
4.1.20 14:04

Muj syn (6 let) mel helicobactera a bral jen sirup Helicid nebo tak nejak, delsi dobu. Kontrolni vzorek pak byl negativni. Atb k tomu vubec nebral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.20 15:52

Lecba

Ahoj, Helicobactera mám od června. Bohužel ATB jsem dostala až po půl roce a po měsíci se to hned vratilo. Bylo mi pak z mnoha stran řečeno, že u ATB je to běžné, a tak se léčím od listopadu přírodně. A to kvalitními probiotiky a čínskými houbami (reishi, maitake, shiitake a hericium). Léčba je to sice na dýl, ale už mám alespoň dny, kdy je mi dobře a je vidět, že to ustupuje, ač velmi pomalu. Alespoň už spim a přešly mě teploty, návaly, třes a podobně veci. Jen ještě trpím říháním, stavami a pocity na zvraceni. Nad Mastichou jsem také uvažovala, ale nechci to zase přehánět :)

• Citovat
  • Nahlásit
1
2.12.20 07:36

Sůl

Ahoj, základ je dodržovat dietu bez smazeneho, alkoholu, bílého pečiva, sladkých a bublinkatych limonád. To nejdůležitější ale pro mě bylo drasticky omezit sůl. To znamená vůbec nesolit a ani nejíst potraviny kde je víc než 1.5g soli na 100g. Tzn většinou Salám, paštiky, sýry, pečivo, konzervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat