Lr multilevel marketing

Anonymní
20.11.19 13:49

Lr multilevel marketing

Zdravím. Věříte někdo, že produkty firmy LR vám opravdu zlepší zdraví? Poslední dobu se nemohu zbavit jednoho vlezleho prodejce, který mi nabízí jejich produkty na každý zdravotní problém :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1333
20.11.19 15:49

Uzivame cela rodina Drinking gel peach a Colostrum. Marodime mininalne, tezko ale rict, jak by to vypadalo bez techto doplnku stravy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 15:52

@dana.dv celá rodina? Kolik vás to proboha měsíčně stojí?

• Citovat
  • Nahlásit
3838
20.11.19 15:53
@Anonymní píše:
Zdravím. Věříte někdo, že produkty firmy LR vám opravdu zlepší zdraví? Poslední dobu se nemohu zbavit jednoho vlezleho prodejce, který mi nabízí jejich produkty na každý zdravotní problém :zed:

Taky se na nás jeden čas takový nalepil a nebylo možný se ho zbavit :roll: Tomuhle se vyhýbám už jenom z toho důvodu, že nevěřím něčemu, co má tak agresivní a vlezlý prodejce :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 15:57

@osvc přesně tak. Přijde mi, že mají z těch svých školení úplně vymyty mozky a tomu, že je to zázrak snad i věří :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3838
20.11.19 15:59
@Anonymní píše:
@osvc přesně tak. Přijde mi, že mají z těch svých školení úplně vymyty mozky a tomu, že je to zázrak snad i věří :zed:

Mně to přijde u víc značek, některý jsou fakt až agresivní, jak píšeš, jak kdyby měli vymytý mozky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 16:20

@osvc největší vtip je to, jak se furt odvolává na to, že LR má svoje lékaře na lince, můžete mu zavolat, poslat email :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1687
20.11.19 16:26

Ja pár věcí od nich beru, emergency sprej stříkám dětem při rýmě do nosu, občas colostrum v době viróz a mému tatínkovi s Parkinsonem kupuju Mind master. Ale známá nám to dává za nakupku a když je to v akci, tak to není tak hrozný. Ale že by to byl nějaký vsespasny zázrak, to si opravdu nemyslím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
20.11.19 16:26
@Anonymní píše:
@osvc největší vtip je to, jak se furt odvolává na to, že LR má svoje lékaře na lince, můžete mu zavolat, poslat email :potlesk: :lol:

Jak píšu, tyhle agresivní prodejci spíš odrazují, nedávno to řešil manžel, najednou se mu ozval spolužák ze ZŠ asi po sto letech, jak se má, bla bla bla a hrozně nenápadně mu začal vychvalovat a cpát výrobky Herbalife (nebo jak se to píše). Máme vlastní prodejnu, takže bychom to tam mohli nabízet, všechno mu vysvětlí, stačí pár seminářů, mimochodem to je absolutně mimo náš obor, nakonec si ho zablokoval i na facebooku, protože to se nedalo, jak nějaká sekta :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1333
20.11.19 17:28
@Anonymní píše:
@dana.dv celá rodina? Kolik vás to proboha měsíčně stojí?

Drinking gel mame 1-2 lahve na mesic. Colostrum v kapslich, kdyz na nas neco leze nebo pred operaci apod. Takze nic zas tak financne nakladneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 17:55
@dana.dv píše:
Drinking gel mame 1-2 lahve na mesic. Colostrum v kapslich, kdyz na nas neco leze nebo pred operaci apod. Takze nic zas tak financne nakladneho.

Mě bylo řečeno, že aby to k něčemu bylo, musí se to brát pravidelně a v doporučeném množství. A ta jedna láhev aloe by byla jen na chvíli, takže kdyby měl člověk brát všechno co mu oni doporučí, nechá tam měsíční výplatu :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 17:56
@osvc píše:
Jak píšu, tyhle agresivní prodejci spíš odrazují, nedávno to řešil manžel, najednou se mu ozval spolužák ze ZŠ asi po sto letech, jak se má, bla bla bla a hrozně nenápadně mu začal vychvalovat a cpát výrobky Herbalife (nebo jak se to píše). Máme vlastní prodejnu, takže bychom to tam mohli nabízet, všechno mu vysvětlí, stačí pár seminářů, mimochodem to je absolutně mimo náš obor, nakonec si ho zablokoval i na facebooku, protože to se nedalo, jak nějaká sekta :roll:

Herbalife je kapitola sama o sobě :lol: ale to LR, to se šíří jak mor :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 17:57
@dickys píše:
Ja pár věcí od nich beru, emergency sprej stříkám dětem při rýmě do nosu, občas colostrum v době viróz a mému tatínkovi s Parkinsonem kupuju Mind master. Ale známá nám to dává za nakupku a když je to v akci, tak to není tak hrozný. Ale že by to byl nějaký vsespasny zázrak, to si opravdu nemyslím :)

Já nechápu, jak někdo může říct, že mu to vyléčí rakovinu nebo že ho LR sebralo hrobnikovi z lopaty :nevim: to je k smíchu.

• Citovat
  • Nahlásit
1687
20.11.19 18:14
@Anonymní píše:
Já nechápu, jak někdo může říct, že mu to vyléčí rakovinu nebo že ho LR sebralo hrobnikovi z lopaty :nevim: to je k smíchu.

Tak to já nevím, já mám asi normální distributorku, tohle jsem od ní neslyšela :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 13:37

Teda o téhle značce slyším poprvé :think: u nás jede zase tiande to je taky kapitola sama pro sebe. Kamarádka mě přidala do jejich „tajné“ skupiny a je to mazec co se tam člověk dočte :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat